کتاب وسوسه ناممکن

اثر ماریو بارگاس یوسا از انتشارات نیلوفر - مترجم: کاوه میرعباسی-برندگان جوایز ادبی

در وسوسه غیر ممکن، یکی از رماننویسان بزرگ جهان، ماریو وارگاس لوسا، به ما کمک می کند که جاه طلبی، قدرت و زیبایی هجو را باور کنیم و در این فرایند یک دیدگاه انسانی از داستان را به عنوان یک واقعیت جایگزین ارائه می دهیم می تواند به ما کمک کند جهان دیگری و بهتر را تصور کنیم. هوگو، وارگاس للاستا می گوید، حداقل دو گل در Les Misérables داشت: برای ایجاد یک جهان داستانی کامل و از طریق آن، برای تغییر دنیای واقعی. Les Misérables، Vargas Llosa استدلال می کند، مظهر دیدگاه اتوپیایی از ادبیات است. اگر خواسته Hugos برای تبدیل زندگی فردی و اجتماعی از طریق ادبیات اکنون بی گناه به نظر بیاید، وارگاس لووسا می گوید، هنوز یک ایده قدرتمند است که رمان های بزرگ مانند Les Misérables می تواند ما را قانع کند.


خرید کتاب وسوسه ناممکن
جستجوی کتاب وسوسه ناممکن در گودریدز

معرفی کتاب وسوسه ناممکن از نگاه کاربران
ماریو وارگاس لووسا اینجا آمده است تا درباره یک کتاب صحبت کند، اما نه او، بلکه تقریبا. عبور از یک ایده دیگر، شخصیت داستان در جزئیات عمومی خدا، بدون هیچ شکاف آشکار، و عموم بینوایان در آخر که انتقاد رد نمی کند. و چه کسی © N هستم من به در این نوع از گفتگو بین superescritores (با پت گاه به گاه در پشت نامه مرد به دیگری) ایستاده، و یا به شک دامنه کلام او esdrújula. نه، حتی در adientes آزار دهنده ±: یک análisis.Pero بزرگ در ایمنی است و estupendismo که در آن قطعات chirrÃan: یک اشاره از طنز مجاز نیست و یا حداقل توسط هوگو autopercepción - و من فکر می کنم TENAA ( گاهی اوقات) همچنین © N آن ناپاک بارگاس یوسا sitúe به خود، محدود کردن تجزیه و تحلیل خود را - که نشان دهنده یک نوع حقیقت، برای به اشتراک گذاشتن اولیه. به نظر نمی رسد در خوانش خرابکارانه یا reappropriations cánon - چه بخشی به حق است چرا که او © L آمده به اشتراک گذاری برداشت خود. هر نوع عمومی چارچوب genealogÃa برای تجزیه و تحلیل مطرح نیست، من حدس می زنم فرض کنید که با شما است، به عنوان مثال، که از superescritor. البته، آن را به ژانر یا تجزیه و تحلیل جنسیت فراتر از پاراگراف گاه به گاه نمی رود، اما ممکن است قدردانی. بله، به نظر می رسد که تحلیلی از جنبش à ‰ ponine، santa ارواح، که هرگز وارد نیست، قول داده است. خوب باید توسط کسی نوشته شود

مشاهده لینک اصلی
ماریو وارگاس لووسا، با شروع انتقاد از آلکساندر لامارتین، مقالهای درباره ویکتور هوگو نوشت و من ناسزا گفتم: «وسوسه غیر ممکن». سفر به مرد هوگو، در نویسنده، در راوی، در افکار خود، در شخصیت های نفرت انگیز. در داستان و در توهم، در داستان، که واقعیت می گیرد، آلفونس د لامارتین متن ناخوشایندی را که موجب تشویق اختلالات و شورش های اجتماعی می شود، در نظر گرفت. او ادعا کرد که عنوان واقعی \"مرد علیه جامعه\" است. او تصریح کرد که رمان به مردم بسیار آسیب می رساند. خطرناک برای او € œeccesso دا € ™ قلابها idealeâ € .Lanciò در برابر اثر ادبی شگرف است که می تواند خوانندگان را بر این باورند که یک انسان می تواند € ™ ثانیه جایگاه اخلاقی بسیار زیاد و توانایی به قربانی کردن یک والژان ژان یا خیر برسد آنجلیس یک مونجورور Bienvenu. چیزهای مشابه زندگی دیگران زندگی می کنند، در ماجراهای بزرگ شرکت می کنند، در ابعاد جدید وارد می شوند، از شور و شوق زیادی آزاد می کنند. این € ™ ثانیه شور و شوق â € œsemente از agitazioneâ €، مهیب چون © حرکت می کند و ویران، باعث تحریک تفکر انتقادی، بازجویی و چراغ شور riflessioni.La برای € ™ ثانیه غیر ممکن است یک بیماری خطرناک، مسری، travolgente.Lamartine ترسید است یک رمان بزرگ می تواند نظم اجتماعی را نابود کند. آیا می توانیم امروز چنین مفهومی را باور کنیم؟ بدون؟ آیا ما مطمئن هستیم؟ برای مرد عام، داستان، سرگرم کننده و فعالانه بازی می کند. برای قدرت یک معدن فکری و ایدئولوژیک است که می تواند خوانندگان تبدیل به شورشیان مخالف شود. کلیسای کاتولیک فکر لامارتین، به طوری که در سال 1864 inserì رمان ویکتور هوگو نلا € ™ شاخص موفق کتاب داستان proibiti.La را افزایش می دهد مقابل بازیکن در واقع، تصاحب یک آگاهی جهان بد ساخته شده توسط را تغییر دهید. و در اینجا رمان دچار خرابکاری می شود. لامارتین با انتقاد بی رحمانه او چیزی جز انجام دادن به احترام نگذاشته است. ما باید رویای کنیم. کتاب ها، موجودات شگفت انگیز، توانایی هر دلیلی را دارند و به دنیای جدید باز می گردند. به همین دلیل آنها همیشه ترسناک هستند. و برای این که ما باید از آنها عشق ورزیم و از آنها محافظت کنیم.

مشاهده لینک اصلی
من به خواندن یک تکه ادبیات بدون خواندن تجزیه و تحلیل حرفه ای بیش از حد قبل از اینکه من به پایان رسید اعتقاد دارم. با این حال، هنگامی که به پایان رسید، من خوشحال هستم که نقد ادبی و توضیح برای کمک به من در مورد آنچه که در مورد کتاب مهم بود، پیدا کردم. پس از به پایان رساندن Les Miserables، من خوشحال شدم که (ماریسا بابت این کتاب) این کتاب ماریو وارگاس لوسا را ​​که سخنرانی های خود را در آکسفورد در شاهکار هوگو به دست می آورد بسیار خوشحال شدم. به خصوص از فصل III «توشی مونستر» لذت بردم که نشان می دهد شخصیت های اصلی رمان در واقع آرکه تایپ ها - بزرگتر از زندگی، بیش از انسان است. ما با وجایان، م. مریل و حتی جاوارت روبرو هستیم که شخصیت های بزرگ ما هستند که کیفیت آنها بسیار بیشتر از ماست. در نتیجه، ماریوس، که انسان ترین شخصیت ها است، به نظر کوچک در کنار آنها ظاهر می شود. من همچنین فصل هشتم @ وسوسه غیرممکن را دوست داشتم که به من کمک کرد تا بیشتر در مورد موضوعات مذهبی که در رمان دیدم، بیشتر فکر کنم. بنابراین Les Miserables را خوانده اید - بدون شک، بله می توانید این کار را انجام دهید - اما زمانی که به پایان رسید، از تجزیه و تحلیل بسیار سواد آموزی لذت ببرید.

مشاهده لینک اصلی
یک تجزیه و تحلیل حساس از یک کار خنده دار. بیشتر از خواندن بسیار خوب برای کسانی که مثل من، عاشق کار بزرگ از ویکتور هوگو. کتاب بسیار خوب و اولین تماس من با ماریو بارگاس یوسا (من مطمئن هستم که می کند £ será único هستم).

مشاهده لینک اصلی
یک شادی عالی در خواندن یک رمان نویس فوق العاده در مورد یک رمان نویس عجیب و غریب وجود دارد. (به همین دلیل است که هیلاری مانتل از نظر من کتاب مورد علاقه من است.) وارگاس لووسا دوست دارد Les Misà © © را از بین ببرد و این در سراسر این کتاب روشن و جذاب روشن است. من آن را بسیار عالی به رمان یافتم، همانطور که در مورد هوگو نویسنده، جعلی هوگو راوی، طبیعت شخصیت ها، هدف مورد نظر رمان، زمینه تاریخی و میراث Hugos بحث می شود. من به ویژه تحت تأثیر فصل های بعدی بودم که وارگاس لووسا پیام های فلسفی و مذهبی را که هوگو در رمان نوشت، مورد توجه قرار داد. همچنین بحث و بررسی در مورد انقلاب 1832 و نحوه برخورد ناگهانی در Les Misà © rables، دیدگاه انتزاعی بود انقلاب Les Amis de LABC سیاست های خاصی ندارند و ائتلاف منافع سیاسی درگیر در قیام 1832 را منعکس نمی کنند. اما سرنوشت آنها فوقالعاده قدرتمند است، گرچه یا به دلیل انگیزه های سبک آن. همانطور که وارگاس لواسا تأکید می کند، هوگو نداشت یک کتاب تاریخی بنویسد، او رمان پیشرفت انسان را به سمت ایده آل نوشت. این نکته در نظر گرفته شده است که الهام بخش باشد، همانطور که در واقع آن را انجام می دهد. فصل نهایی وسوسه غیر ممکن شامل این پاراگراف فوق العاده فوق العاده است، که خواسته به خواندن با صدای بلند: این مورد است، اگر چه تا حد کم، تمام خیانت خوانندگان خود را زندگی می کنند @ غیر ممکن است @، آنها را خارج از خود، شکستن موانع و به اشتراک گذاری آنها را با شناسایی با شخصیت های توهم، یک زندگی است که غنی تر، شدید تر و یا بیشتر حیرت آور و خشونت آمیز، و یا به سادگی متفاوت از یکی از آنها این است که آنها زندان حبس محکمی هستند که زندگی واقعی دارند. فانتزی ها به دلیل این واقعیت وجود دارد. از آنجا که ما تنها یک زندگی داریم، و خواسته ها و فانتزی های ما هزاران زندگی را تقدیم می کند. از آنجا که غرق شدن بین آنچه که ما هستیم و چه چیزی می خواهیم به نحوی برسیم. به همین دلیل است که تخیلات متولد شده است: به طوری که از طریق زندگی این زندگی غیرمنتظره، گذرا، متزلزل، اما همچنین پرشور و جذاب که داستان به ما انتقال می دهد، ما می توانیم غیر ممکن را در امکان پذیری قرار دهیم و وجود ما می تواند واقعیت و غیر واقعی باشد، تاریخ و افسانه، زندگی بتنی و ماجراجویی شگفت انگیز است. به همین دلیل است که من دوست دارم آن را بخوانم، بسیار زیباتر از آن که بتوانم مدیریت کنم. Les Misà © rables تست زمان را تحمل کرده است، زیرا به ویژه در حمل و نقل روح به مکان های غیرممکن است. وارگوس لوسا دلایلی را که در این کتاب زیبا و هوشمندانه بسیار موثر است را دربر می گیرد. به عنوان یک نکته کنار گذاشته شدم، به شدت سرگرم خواندن در صفحه 75 بود که Les Misà © rables [هوگوا] استدلال از بی معرفتی است. جای تعجب نیست که من آن را دوست دارم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب وسوسه ناممکن


 کتاب مرد بزرگ
 کتاب پانزده زندگی اول هری آگوست
 کتاب انتخاب سوفی
 کتاب ساعت ها
 کتاب درک یک پایان
 کتاب دوتا خفن