معرفی کتاب وراجی روی نیل

اثر نجیب محفوظ از انتشارات افراز - مترجم: رضا عامری-برندگان جوایز ادبی

یک رمان خیره کننده توسط نویسنده وسیعی که در حال خواندن عرب است در حال حاضر در ایالات متحده منتشر شده است. سن ناصر در تغییرات اجتماعی عظیم ایجاد شده است و بیشتر فرزندان میانسال و طبقه متوسط بورژوازی قدیمی خود را در تلاش برای بازسازی دنیای مسحور و دلربا آنها خیلی دلنشینند. با این حال، یک شب، هنر و واقعیت با شرایط پیش بینی نشده برخورد می کنند. (کمتر)


خرید کتاب وراجی روی نیل
جستجوی کتاب وراجی روی نیل در گودریدز

معرفی کتاب وراجی روی نیل از نگاه کاربران
توی این دنیا هیچ دو انسانی واقعا به هم نزدیک نیستن... انسان تنها در حالت خود فریبی، به انسان نزدیکه... ما طوری آفریده شدیم که نتونیم با هیچ چیزی احساس نزدیکی بکنیم... باید خوشحال باشیم اگه بتونیم یه کم به خودمون یا اشیای دیگه نزدیک بشیم و احساس نزدیکی بکنیم.

مشاهده لینک اصلی
داستان ریتم کندی داره و به سبک آخرین انار دنیا اینجا هم با پرگویی های نویسنده رو به رو هستیم. داستان تا جایی که عشاق سفرشون رو شروع میکنن خیلی کند و پردیالوگ پیش میره دیالوگایی که به نظرم فقط حجم دارن و محتوای فلسفی به زور بهشون تحمیل شده، این هیب اول کتابه ولی عیب دوم اونجایی بروز کرد که بعد از ازدواج گلدانچی با پسر سلما یهو ریتم زیادی تند میشه البته نسبت به خود نویسنده وگرنه ریتم در کل کنده، انگار که نویسنده حوصلش سر رفته و بخواد که تمومش کنه بره... ولی سوای این عیبا قلم خوب و ایده جالب کتاب باعث میشه پیشنهادش بکنم ولی باید بگم که باید خودتونو ملزم به خوندن بکنین چون اصلا جوری نیست که بکشوندتون دنبال خودش.

مشاهده لینک اصلی
... ... ... ... ‡ ‡ ‡ ‡ ....

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب وراجی روی نیل


#ادبیات اقتباسی - #جایزه نوبل ادبیات - #ادبیات داستانی - #داستان درام - #ادبیات مدرن - #ادبیات مصر - #دهه 1960 میلادی -
#انتشارات افراز - #نجیب محفوظ - #رضا عامری
کتاب های مرتبط با - کتاب وراجی روی نیل


 کتاب خلسه مادی
 کتاب راز فال ورق
 کتاب پیگمالیون
 کتاب مامورهای اعدام
 کتاب ستاره ها را بشمار
 کتاب پیش روی