کتاب هوس زیر درختان نارون

اثر یوجین اونیل از انتشارات سبزان - مترجم: هانیه مهر مطلق-برندگان جوایز ادبی

هوس زیر درختان نارون که در رویا به اونیل الهام شده است از اوج احساسات وی سرچشمه گرفته و نمایانگر روح رنج‌کشیده‌ی اوست که در عرض سه‌سال به سوگ سه نفر از نزدیک‌ترین افراد خانواده‌اش نشست. در این نمایش‌نامه اونیل با عاریه گرفتن بخشی از مضامین نمایشنامه‌های یونانی از جمله اودیپوس، فدا و مدئا و آمیختن آن با زندگی افراد عادی در قرن بیستم شرایط جدیدی را ایجاد کرده و بیننده را به تماش و تفکر درباره‌ی کنش‌ها و واکنش‌ها شخصیت‌ها وا می‌دارد. قرار گرفتن درون مایه‌های کهن یونانی همچون فرزندکشی، پدرکشی و روابط نامشروع در داستانی واقع‌گرا و با شخصیت‌هایی از مردم عادی، شدت احساسات آدمی را به نحو رمزآلودی ارائه می‌دهد. واضح است که اعمال اکثر قهرمانان نمایش‌نامه‌های یونانی تحت تاثیر خدایان یونانی بوده است؛ اما در این نمایش‌نامه با توجه به نامعلوم بودن انگیزه و دلایل منطقی شخصیت‌های هوس زیر درختان نارون از انجام اعمال ناپسند، اونیل ماهیت موقعیت انسان قرن بیستمی را در دوره‌ی مدرن مورد پرسش قرار می‌دهد


خرید کتاب هوس زیر درختان نارون
جستجوی کتاب هوس زیر درختان نارون در گودریدز

معرفی کتاب هوس زیر درختان نارون از نگاه کاربران
* 2.34I توسط این کار سوم ONeill ناامید شد Ive خواندن. این موضوع نه موضوعی است که من را ناراحت می کند - نه آن را درست، اما اگر او قصد دارد چنین ایده هایی را در کارش بگذارد ... این باید چیزی باشد. ای.ای. اگر هزینهای در مورد سقط جنین بنویسد، یک موضوع بزرگتر را در پشت آن قرار دهید - نباید آن را به برخی داستان عشق پیچیده تقسیم کرد. با گفتن این چیز کاملا بد نبود. شاید در اینجا یک معنی بزرگتر است که من از آن بی اطلاع هستم؛ لهجه خوب بود و نه بیش از حد حواس پرتی [من متوجه ONeill در آن بسیار خوب است - هر چند در اینجا ممکن بود کمی بیش از حد بیش از حد) و لحظات جالب وجود دارد، و نمایشنامه های خود را تا کنون وحشتناک وجود دارد؟

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** آیا شما به دنبال منطق یا حس مشترک در این بازی هستید؟ من خبر بسیار ناامید کننده ای برای شما دارم. خواهش می کنم رابطه جنسی داشته باشید، زیرا از شما متنفرم یا نه، در حال حاضر من شما را دوست دارم، اما اجازه دهید ارواح مادرم مرده ما را ببینند. و از دوباره، تولد فرزند ما را می گیرید و من عاشق تو هستم، اما از آنجایی که شما معلوم شد که من برای رسیدن به اسپرم خود، از من متنفر بودم و از شما متنفر بودم. اما شما نوزاد نوزاد جدید خود را می کشید و در مورد شما گزارش می دهید و می خواهم شما را برای انجام آنچه که انجام می دهید بپردازید، اما اجازه دهید من اعتراف می کنم به این جنایت که مرتکب نشده ام، زیرا من واقعا شما را دوست دارم و با شما چه می کنم. با این حال، من این چرت را با چهره WHF می خوانم.

مشاهده لینک اصلی
به محض این که من شروع به خواندن این کرد، اولین فکر من اوه، ارباب عزیز، لهجه ها بود. ONEILL به طور کامل از گفتمان گفتگو در این بازی بهره می برد، اما اگرچه ممکن است در ابتدا آزار دهنده باشد، شما به راحتی می توانید از الگوی آن استفاده کنید. همانطور که گفتم، من در مورد این بازی بسیار ضعیف بودم چون به آن رفتم. من واقعا نمیدونم کجا بود، اما در نهایت پرداخت می شود. کوه نوردی به خوبی انجام شد، و گرچه بسیار صابون اپرا بود، لذت بخش بود. در کل، اگر می توانید از طریق ONeills Southern twang گذشته باشید، پس از رسیدن به انتهای آن، خواندن لذت بخش باید لذت بخش باشد.

مشاهده لینک اصلی
ΟικογÎμνÎμιΠκή ± من \"من ± Ï ‰ Î³Ï Î'ίΠκΠ± ± من\" من ï¬ \"Î ± Ï Ï € ÏŒÏ\" من ... من € Î ± من \"من · من، من من من ± ‡ Î ± دوم ± من، ÎμÎ »من» من · νικήÏ، Î¼Ï ... θοΠ\"ογίΠ± من ،. من من من † Î¼Ï € ... ÎγινÎμ Î | Î ± Î ± ίÎ'Ï (± κΠι μÎμÏ \"ï¬ ÎœÎ®Î'ÎμιΠ±) ο من من † I • Î ± ίμ I ~ · Î ± Ï ÏƒÎÎ، κΠ± ι ο ÎŠÎ¼Ï Îμν € ™ € کنم من Ï € όΠ\"من ... من\" من ‡ οÏ، .Î'Ï II \"من ... من ‡ Ï € Î ± οι Ï Î ± ÎºÏ \"Î®Ï ÎμÏ، μÎμ σκοÏ\" Îμινά ÏƒÏ ... νΠισθήμΠ± ± من \"من ±، Î ± Î ± دوم ± ÎºÏ ÎºÎ ± Î ± Ï Î¹ Î¼Î¿Î¹Ï Î ± Ï € άθΠ· .من οΠ\"من من † ± ÎμνÎ'ιΠدوم Î¿Ï ... σΠÎμÏ Î³Î ± ± ± ± σίΠγιΠمن\" ο ÏƒÏ ... μβοΠ\"ισμό من \"Î¿Ï ... ... Î³Î¿Ï دوم: تجزیه و تحلیل شخصیت کهن الگویی در هوس یوجین ONeills تحت مدرسه Elms: رویکرد اساطیری

مشاهده لینک اصلی
بازی خوب. زبانی عجیب و غریب به راحتی می توانست یک بار به آن دسترسی پیدا کند. یوئیل یک گوش عالی داشت. اافریام کابوت ادامه داد: من در طولانی مدت با مواجه شدن با @ common @ @ salt از زمین @ نوعی از شخصیت هایی که فقط نمیتوانم ایستادگی کنم. هیچ چیز نجیب و نجیب تر از نادان بودن، خرافات مذهبی، بی سواد، @ hard @، کارگران عقب مانده در زمین لعنتی در یک زندگی کامل، بی معنی، غیر هنری، بدون تحقیق و بدون پیچیدگی زندگی می کنند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب هوس زیر درختان نارون


 کتاب دوزخ
 کتاب یه چیزی بگو
 کتاب جنگی که نجاتم داد
 کتاب نامو دختر آفریقا
 کتاب بین دیوانه و رودخانه
 کتاب عروس فریبکار