کتاب نیروی برتر لاکی

اثر سوزان پاترون از انتشارات پیدایش - مترجم: آنیتا یارمحمدی-برندگان جوایز ادبی

این دو سال از زمان مرگ مادر Lucky Trimble در اثر اتلاف برق اتفاق افتاده پس از یک طوفان بیابانی بد است. از آن به بعد، Lucky بهترین چیزها را در مجموعه ای از تریلرهای متصل با Brigitte سرپرست فرانسوی خود ساخته است. اگرچه خوش شانسی که به دنبال دانشمندانی مانند چارلز داروین است (سگ او HMS Beagle نامیده می شود) سخت تلاش می کند تا زندگی اش را مانند نمونه های حشیش که او جمع می کند، همیشه کمی نگران کند. اگر Brigitte --- همسر اول پدرش که قصد دارد تا به کالیفرنیا به اندازه کافی طول بکشد تا Lucky را در مراقبت های پرستاری قرار دهد، پایان می یابد و به فرانسه بازگشت می شود و Lucky را پشت سر می گذارد. شاید پاسخ به مشکلات Luckys نه با قدرت فوقالعاده فوقالعاده، او اغلب از اعضای برنامه های 12 گام مختلف صحبت می کند. اما قدرت برتر خوش شانس چیست؟ و کجا می تواند آن را پیدا کند؟


خرید کتاب نیروی برتر لاکی
جستجوی کتاب نیروی برتر لاکی در گودریدز

معرفی کتاب نیروی برتر لاکی از نگاه کاربران
یک داستان خوب با یک پس زمینه زنده از یک شهر کوچک فقیرنشین در کویر کالیفرنیا. این یک کتاب است که از اصطلاح (شوک، ترسناک!) @ scrotum، @ استفاده می کند، که احتمالا از توجه من فرار کرده است، اگر نه در مورد حیلبائو در مورد آن. [با توجه به تمام گرایشات که ما دائما مطرح می کنیم، مرجع تقریبا کمیک اما کاملا احترام متقابل به نظر می رسد کاملا در کنار نقطه است.] مراجع دوازده گام (از جمله قدرت برتر @) و علائم اعتیاد ممکن است برای بعضی از والدین دلسرد کننده باشد. به نظر من این کتاب مقدمه ای ملموس برای برخی مسائل جدی بود.

مشاهده لینک اصلی
پدر و مادر مرده و ناتوان و نابالغ زودرس آنها را جمع می کند. من تا به حال سخت به ماندن در شخصیت علاقه مند بودم. بنابراین او در 12 جلسه قدم زدگی، مانند این مبارزه باشگاه برای پیش از نوجوانان است. او در مورد جامعه اش بیشتر می داند از او باید دوباره: هریت جاسوسی. اگر سگ با یک لکه بر روی بطن چپ خود باعث نگرانی شود، چون سوزان پاترون از واژه ی اسکورتوم در یک کتاب کودک استفاده می کند، من فکر نمی کنم این کتاب حتی بیشتر از خوانندگان متوجه شده باشد.

مشاهده لینک اصلی
دختر جوان به نام لاکی زندگی می کند در یک شهر کویری کوچک در کالیفرنیا، علاقمند به علم است، و دوست دارد در جلسات AA و دیگر ناشناس، که او را الهام بخش به دنبال قدرت بالاتر خود است. ترس از اینکه بریجیته سرپرست او ممکن است از او رها شود و به فرانسه بازگردد، تلاش می کند راهی پیدا کند تا بریجیته بماند. داستان ساده و شیرین با قطعنامه های ساده.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب زیبا، اما هر کس دیگری مثل من فکر کرد، چرا یک شهر با جمعیت 43 ساله، بسیاری از جلسات گروهی بازیابی اعتیاد را داشته است؟ منظورم این است که 43 نفر وجود دارد - همه آنها معتاد به الکل، سیگار کشیدن، قمار هستند؟ باید یک شهر خشن باشد . .

مشاهده لینک اصلی
یک برنده نابینای ملایم، متفکر و مختصر. من آن را کاملا دوست داشتم به نظر می رسید تقریبا مانند یک کتاب رامونا کیمبی (که نباید چیزی از کتابهای Ramona شگفت انگیز)، جایی که Ramona زندگی غم انگیز و پیچیده ای دارد، به نظر می رسید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب نیروی برتر لاکی


 کتاب شهر و شهر
 کتاب دنیای قشنگ نو
 کتاب رویای جورج ار
 کتاب در جست و جوی آلاسکا
 کتاب دره اتاوا
 کتاب راز قایق ها