کتاب ناگازاکی

اثر اریک فی از انتشارات گل آذین - مترجم: سعیده بوغیری-برندگان جوایز ادبی

این روایت از نقطه نظر کوبو شیمورا، یک مرد پنجاه و شش ساله است که زندگی خود را به سادگی منتقل می کند، گفته می شود. او به تنهایی زندگی می کند، هرگز به یک رابطه پایدار دست نیافته است و با همکارانش در دفتر هواشناسی کمی دارد. آنها برای ناهار و برای جلسات نوشیدن بعد از ظهر کار می کنند، اما این حس دوستی شیمورا را نادیده می گیرد و در عوض او ناهار خود را صرف جستجو برای دوستان در فیس بوک و اوقات شب خود را به سخنرانان تلویزیون ارائه می دهد. حتی خانه اش در حاشیه جامعه است. هر روز بسیار شبیه روز قبل است و او را تبدیل به یک مرد می کند که به طور فزاینده ای سرسخت و سرگردان از صدای سیکاد هایی است که در همه جا به نظر می رسد. آنچه که این تعادل را مختل می کند، این است که او در حال رشد است که مواد غذایی در حال از دست رفته است و کسی (یا شاید چیزی) به تخت خوابیده و مواد تشکیل دهنده شام ​​ماهی و آب پرتقال خود را سرقت می کند. شیمورای یک وب کم را برای نظارت بر خانه اش تنظیم می کند. اما اگرچه مشتاق شناسایی مهاجم خود است، آیا شیمورا واقعا برای آنچه که دوربین نشان می دهد آمادگی دارد؟


خرید کتاب ناگازاکی
جستجوی کتاب ناگازاکی در گودریدز

معرفی کتاب ناگازاکی از نگاه کاربران
رومیان پیشاپیش تورهای جنوب شرقی را در ژاپن برگزار کرده اند. نویسنده Fhrainc روزنامه inÅ¡piroval Správa است، román بنابراین spracovaný در اصول reálnych faktov.Osamelý p䊥 سرجوخه Shimura ساعت به عنوان غذا miznú خود را از یک KY سرد و اشیاء را تغییر مکان است. او سپس دوربین خود را در آشپزخانه قرار می دهد و در کار خود تماشا می کند که او در خانه است. پس از چند روز، او حرکت جنبش زن را می گیرد و پلیس را فرا می خواند. او تقریبا یک سال در خانه اش زندگی می کند - یک زن بی خانمان. در دو گوش، پراکنده شدن مردان و زنان، این یک دیدگاه پیچیده از کل داستان را ایجاد می کند. احساسات Úvod NAA rtáva Shimura، následne و itateľ dostáva اظهارات zadržanej زن و odÃ'vodneniu رسیدگی به آن است. PrĂbeh دو osamelých ľudà فضای minimálnom dneÅ¡nú مشترک ¥ بینی، spÃ'sob života و tiež چه © © ľahkà است SúŠدر حال حاضر خوک ها ¥ خانه های خود نشان می دهد. دنیای خلاق و احساسات هر دو داستان نیز در ذهن شما منعکس شده است.

مشاهده لینک اصلی
کیلویی -7.25

مشاهده لینک اصلی
ایده آل، زیرا کامل می تواند یک داستان بسیار ساده باشد، حتی بدون عمق، اجازه می دهد فقط نگاهی به آنچه که در زیر پوست از شخصیت های اصلی است.

مشاهده لینک اصلی
من داستان داستان را از دو کاراکتر متفاوت و یک نامه نوشتم. اصلی

مشاهده لینک اصلی
من یک نسخه بازبینی پیشرفته این عنوان را از کتابهای Gallic از طریق NetGalley دریافت کردم. این کتاب در ابتدا در فرانسه منتشر شد و این ترجمه انگلیسی توسط امیلی بوسیس انجام شده است. این اولین پست من برای Novella نوامبر است که توسط Poppy Peacock Pens برگزار می شود. لطفا برای بازدید از سایت خود برای بررسی بیشتر از novellas در طول ماه بازدید کنید. شیمورا کوبو منجر به زندگی بسیار آرام و رژیمی در حومه ناگازاکی است. او یک هواشناس است که از شرکت همکاران خود اجتناب می کند و هر شب به آپارتمان شسته و رفته و مرتب و تنها خود می رسد. هنگامی که مواد غذایی از یخچال و فریزر خود ناپدید می شوند و اقلام در آپارتمان خود بیرون می آیند، متوجه می شود و از این اختلال در زندگی سازمان یافته اش ناراحت است. در ابتدا او فکر می کند که او فقط دیوانه است اما به منظور بررسی موارد از دست رفته او شروع به فهرست بندی محتویات یخچال و فریزر خود و اندازه گیری مایع در ظروف آب می کند. او در نهایت تصمیم می گیرد که یک وب کم خریداری کند که به لپ تاپش متصل است، بنابراین او می تواند در هنگام بازدید از بازدید کننده خود جاسوسی کند. شیمورا مشتاقانه لپ تاپ خود را در حال کار در انتظار منتظر ماندن در صفحه نمایش خود می بیند. او باید چند روز صبر کند اما در نهایت، یک زن در آشپزخانه خود ایستاده، از نور خورشید و یک فنجان چای خوشم می آید. او بلافاصله پلیس را می کشد که برای دریافت مهاجم مظنون به آپارتمان خود می رود. اما زمانی که پلیس می رسد، نشانه هایی از وقفه ای وجود ندارد. درب ها و پنجره ها قفل شده اند و پلیس در جستجوی کشف یک زن در گنجه در اتاق خواب های شیموره زن است. ، به نظر می رسد، کار خود را در رکود اقتصادی از دست داده بود و مجبور به ترک آپارتمانش بود. او در خیابان های ناگازاکی زندگی می کرد تا یک روز او متوجه شیمورا برای کار شد. او همچنین متوجه شد که او را به سمت خانه اش باز کرد و بنابراین خودش را در اختیار خود قرار داد، فقط قصد دارد یک مکان گرم و خشک برای چند ساعت در آنجا بماند. اما هنگامی که او کشف اتاق خواب اضافی Shimura است که به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد، او اساسا با توجه به بخش بهتر یک سال، با او مواجه می شود. بخش جذاب ترین داستان، اثرات روانشناختی پایدار است که همپیمانی ناخواسته آنها در هر دو آنهاست. . شیمورا مجبور به فکر کردن به وجود و تنهایی و تنها بودنش است و هرگز دوباره احساس راحتی در آپارتمانش نمی کند. زن در زندان کوتاه می ماند و شیمورا یک نامه بسیار دقیق درباره اینکه چرا وی خانه اش را انتخاب کرده است را به خانه می گیرد اما او نیز از خانه اش در خانه شیمورا تغییر کرده است. انزوا و انسداد فردی آنها به شدت تسکین داده می شود زمانی که هر یک از آنها ببینند که چگونه دیگر زندگی می کند. این یک خواندن سریع و قدرتمند است که من به شدت توصیه می کنم. شکایت من تنها این است که من کتابخوان نکردم؛ من می خواستم بیشتر در مورد سرنوشت شیمورا و هم اتاقی مخفی او بیشتر بدانم. این یک انتخاب فوق العاده برای نولا نوامبر نوامبر است!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ناگازاکی


 کتاب اقیانوس انتهای جاده
 کتاب تصرف عدوانی- داستانی درباره ی عشق
 کتاب کجا می ریم بابا؟
 کتاب زندگی اسرارآمیز
 کتاب دوتا خفن
 کتاب مترجم دردها