کتاب نامه هایی به یک نویسنده جوان

اثر ماریو بارگاس یوسا از انتشارات مروارید - مترجم: رامین مولایی-برندگان جوایز ادبی

بینش های شارپ در این مجموعه از 11 مقاله مرتبط به روش های داستانی و نگرش های آن، توسط نویسنده مشهور متولد پرو در این کلاسیک معاصر فراوان است. ماریو وارگاس لووسا طول عمر نوشتن، خواندن و تفکر را به کتاب راهنمای ضروری نویسندگان مشتاق میاندازد. بر اساس داستان و رمان نویسندگان از سراسر جهان، بورژس، بیسر، سلین، کورتازار، فاکنر، کافکا، رابرت گریله، کارهای درونی داستان را خالی می کند، در عین حال رمان نویس های جوان خواستار عدم ارتباط با او نیستند. تمایل عاملی برای ایجاد. مکالمه، بلافاصله و بدون دردسر، این کتاب کوچک برای خوانندگان جوان، نویسندگان قدیمی، نویسندگان احتمالی و همه کسانی که در نامه های جهان اهمیت دارند، خواسته و خواندنی است.


خرید کتاب نامه هایی به یک نویسنده جوان
جستجوی کتاب نامه هایی به یک نویسنده جوان در گودریدز

معرفی کتاب نامه هایی به یک نویسنده جوان از نگاه کاربران
ضروری به رمان نویس. و چرا @ @ @ پس از خواندن این مطلب، می دانید چرا - به طور عمده، شما خیلی بیش از حد سبز هستید تا درک آنچه واقعا در ساخت یک رمان، تعامل بین بسیاری از بسیاری از عوامل مختلف است. تعادل این جنبه های بسیاری باعث می شود یک رمان بزرگ، هرچند محصول نهایی ممکن است یک فاجعه کامل و کامل باشد. چه کسی می داند؟ سحر و جادو، ماریو وارگاس للاستا می گوید، نمی تواند پیش ساخته شود. کارهایی مثل این، قابل خواندن، قابل فهم بودن، وحشتناک است که سخت است، اما در اینجا این است، فرانک و آمپر؛ ساده.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب توسط ماریو وارگاس لوسا، راهنمای کامل و کاملی برای نویسندگان مشتاق هر سنی است.

مشاهده لینک اصلی
هنگامی که ماریو وارگاس لواسا از طریق این نامه های خیالی در عمل نوشتن استفاده می کند، تمام کارهایش این است که هر کسی آن را پیدا می کند. هر کدام از نامه های آن، موضوع شگفت انگیزی دارد، حرفه ای به عنوان منبع، زمان داستان، سبک که باید انسجام، انسجام و ضرورت، ساختار روایت را درNarrator و فضا @ یا قدرت متقاعد شدن که از طریق کارآیی فرم عبور می کند؛ سپس Catoblepas، یک جانور اسطوره ای که سر و چنان بزرگ و سنگین به سمت زمین حرکت می کند، می آید. ماریو وارگاس لوسا ریشه داستان ها را قرار می دهد، او می پرسد: \"آیا اختراع خالص می تواند وجود داشته باشد؟\" دفاع می کند که یک رمان نویس به خودش می پردازد. نوشتن چهار عنصر اصلی با روایتگر، فضا، زمان و سطح واقعیت روبرو می شود، نقطه رمانتیک برای ترکیب همه در انتخاب، دست زدن، اما به خصوص در کارایی سبک. این یک نگاه هیجان انگیز با چندین منبع، در دسترس و پر از طنز

مشاهده لینک اصلی
امریکا لاتین edebiyatä ± از (کورتاسار، بورخس baåÿt به RAC)، و baåÿlä خاص ± از کلاسیک (موبی دیک در ثبت نام ± p برای ± N Peay دان به عنوان kiåÿot سوزانده) بسیار در نمونه iã§eriy است، و بسیاری از بازی. مثلا می خواهم در آینده نزدیک Moby Dick را بخوانم ... بگذارید بخش های اساسی مانند روایت، زمان، فضا را بررسی کنیم. ورگاس لوسا توضیح می دهد که روش های استاندارد بیشتری وجود دارد این کار باعث می شود نور از آن خارج شود. او چیزهای جدیدی را برای من تولید کرد یا متوجه من شد. من عاشق همه کسانی هستم که ادبیات را دوست دارند علاقه مند هستند.

مشاهده لینک اصلی
Ù ... Ù Ù Ù ... Ù ‡ USO ... O¹U Ù \"Ù ‡ آمریکا U، U OμO ± Ø £ Ù Ø ± Ø'Ø\" U \"O§O¡O © U، O ±.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب نامه هایی به یک نویسنده جوان


 کتاب دام گستر
 کتاب بیلی بتگیت
 کتاب سفری طولانی از روز به شب
 کتاب ملکه زیبایی لینین
 کتاب یه چیزی بگو
 کتاب تصرف عدوانی- داستانی درباره ی عشق