کتاب مرد بالشی

اثر مارتین مک دونا از انتشارات نیلا - مترجم: امیر امجد-برندگان جوایز ادبی

نویسنده ای در یک دولت توتالیتر در مورد محتوا وحشتناک داستان های کوتاه او و شباهت های آنها با تعدادی از قتل های کودک که در شهرش اتفاق می افتد بازجویی می شود. "گاهی اوقات شما حتی نمی دانید که چقدر دلم برایش تنگ شده است." نیویورک تایمز 'مک دونگ بیش از یک طراح تئاتر بسیار هوشمندانه است. ترفندها و نوبت های او یک هدف دارند. آنها پل ها را بر یک حفره عمیق از همدردی و غم و اندوه می بینند، که توسط یک دیدگاه غم انگیز از زندگی های خالی شده و ناامید روشن شده است. " فینت اوتول، ایرلندی تایمز تئاتر ملی در لندن در نوامبر 2003، مارتین مک دونگ را به طور جدی به نمایش گذاشت.


خرید کتاب مرد بالشی
جستجوی کتاب مرد بالشی در گودریدز

معرفی کتاب مرد بالشی از نگاه کاربران
دو کارفرمای پلیس در یک دولت توتالیتر، دو برادر، یک نویسنده و یکی از آنها را می گویند که «به عقب» هستند. «کمی آهسته»، برادر محافظه کار خود را محکم می کند. نویسنده، شاید به خاطر جوزف هلر و شخصیت اصلی عمده جیمز، که زمانی که در نیروی هوایی تهیه شده است به Major ارتقا یافته به منظور جلوگیری از او Major Major Airman یا Maj. Katurian هیچ ایده ای ندارد چرا دستگیر شد و زمانی که متوجه شد برادرش نیز دستگیر شده است ناراحت می شود. بر اساس تهاجمی، در زمان پرسوجوی خشونت آمیز، به نظر می رسد چیزی درباره داستان های کوتاه Katurian می نویسد، که بسیاری از آنها کودکان را قربانیان قتل می دانند. این بازی با لایه های شگفتی و درک مفاهیم گسترش می یابد. برخی از شگفتی ها پیش بینی شده اند، اما این موضوع مهم نیست، چرا که تعجب نمی کرد. با وجود برخی لحظات هیجان، این یک هیجان و یا کمدی نیست، با وجود برخی لحظات با صدای بلند خندیدن. این یک درام پیچیده از افراد، مسئولیت، و درهم و برهم از شرایط است. و این نیز بسیار در مورد داستان سرایی، اهمیت آن و، به طور عجیبی، خطرات آن است. McDonagh چنین هدیه برای چیدمان، شخصیت، گفت و گو است که او را با چگونگی ماهرانه کردن آن پوچ، غم انگیز، دلسوز، شگفت زده می کند. او یک جادوگر ادبی است و این یک درام خیره کننده، تاریکی تخیلی و عمیق است.

مشاهده لینک اصلی
این یک قطعه پیچیده از کار است، اما در عین حال لمس و غم انگیز است. داستان Katurians بسیار عالی است و نحوه کار هر شخصیت از طریق بازی است. من نمی توانم تصور کنم که یک بازیگر برای حفظ و انجام این کار، به ویژه مونولوژیست های طولانی تر و دوست داشت که دیوید مستند را در نقش کاتوریان ببیند.

مشاهده لینک اصلی
Dramatur Ä Ä Ä £ £ £ £ £ £ £ £ £ £ £ £ £ £ £ £ £....... ki... .ki @ ممکن است آخرین خواب ما تا به حال است. آیا نه این وحشتناک است؟ من عاشق خوابم آیا فکر می کنید آنها در بهشت ​​خوابند؟ آنها خونریزی بهتر است، دیگر من نمی روم. @

مشاهده لینک اصلی
من در این بازی به عنوان اولین زن در تاریخ تا به حال بازی Tupolski ستاره دار. بهترین فیلمنامه ای که تا به حال خوانده ام.

مشاهده لینک اصلی
لعنتی و عالی.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مرد بالشی


 کتاب خدمتکارها
 کتاب مرد بالشی
 کتاب ساعت های استخوانی
 کتاب زندگی پشت زندگی
 کتاب من می روم
 کتاب یادداشت های عراق