کتاب ماهی برای یک ملعون

اثر یوجین اونیل از انتشارات سبزان - مترجم: بیتا دارابی -برندگان جوایز ادبی

آخرین بازی تکمیل شده یوجین O'Neill، ماه برای Misbegotten عاقبت سفر او به شب زنده داری طولانی خود را طولانی است. ماه پس از حوادثی که در جشن مسافرتی در طول روز به وقوع پیوسته است، 11 سال طول می کشد. جیم تیرونه (بر اساس برادر بزرگتر اویل، جیمی) در آخرین ماه فرصت طلب عشق می کند. هوگان یک طرح ایجاد می کند که در آن جسی تیرن مست را دریافت می کند، از او گمراه می کند و او را تهدید می کند. دادگاه جوزی و تایرون در مهتاب.


خرید کتاب ماهی برای یک ملعون
جستجوی کتاب ماهی برای یک ملعون در گودریدز

معرفی کتاب ماهی برای یک ملعون از نگاه کاربران
دنباله ای از انواع سفر به طول روز «سفر به شب» است، اگر چه هیچ کدام از این خشم و غضب ناشی از بازی نیست و هوا از عذاب اجتناب ناپذیر است. جیمز تیرن در \"مون\"، \"گناهکار\" و \"ویسکویی\"، خودمختار، جیمز تیرن، اگر نه رستگاری، حداقل عزت، در آغوش مادر زمین جسی هوگان، یکی از نقشهای زنانه در تئاتر ( اگر شما Colleen Dewhurst هستید). آنچه که در آهنگ کمدی کمدی ایرلندی آمریکایی آغاز می شود، در پاتو به پایان می رسد و به طرز شگفت انگیزی بالا می رود و این بازی را در بالای پانتئون نایل قرار می دهد.

مشاهده لینک اصلی
نخستین سفر روزهای طولانی را بخوانید - من فکر نمی کنم بدون آن نیمی از آن خوب باشد. دوباره ناراحت، اما جهت صحنه و صحنه دوست داشتنی، شخصیت های مضطرب، sneakiness. یکی از کارهای بسیار خوبی برای نوشتن نقشهای زنانه 3 بعدی، با انگیزه قابل اعتمادی و داستان پشت می کند. پایتخت R Ragged romantic، درست به یک قبر اولیه، اما شما می توانید کت و شلوار ظریف اما threadbare و شیشه ای سنگین شیشه ای که او را در آنجا گرفته است تصویر.

مشاهده لینک اصلی
امین، علیشا. Josie قطعا این را ارزشمند ساخته است. من احساس کردم ONeill با آن تعجب آور است بینش (نمی دانم چرا من @ به تعجب @ @ اما هنوز هم می گویند). با این حال، من فکر کردم که این را در صحنه ببینم، و فکر میکنم من آن را نادیده گرفتم. من فکر می کنم خواندن آن بسیار بهتر از انجام آن بوده است. من اینجا اشتباه هستم؟

مشاهده لینک اصلی
این بازی برای من بسیار شگفت انگیز و وحشتناک است پس از سفرهای طولانی به شب بخوانید؛ زیرا در این بازی، جیمی (جیمز بزرگ شده) به شدت به سمت قبر الکلی هدایت می شود. اما جوزی، کشاورز دختر کشاورزان، یک لقمه بزرگ برای او فراهم می کند که گریه کند و دامن آن برای صحنه مشهور پیتا است.

مشاهده لینک اصلی
چیز خاصی نیست. سفر طولانی به شب بسیار عالی بود. این به نظر می رسد که تا حدودی کم است. انگشتم روی آن فکر کردم. کاملا کتاب کوتاه و یک درام در آن، که معمولا یک خواندن سریع است. یک زمان طول کشید، یک هفته بدون اینکه حتی آن را برداشتم، می توانستم بگویم که من فقط کمی خسته بودم یا به اندازه کافی قانع کننده نبودم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ماهی برای یک ملعون


 کتاب یه چیزی بگو
 کتاب بیمار انگلیسی
 کتاب طنین سیاه
 کتاب پرواز بدون او
 کتاب ظرافت جوجه تیغی
 کتاب راز فال ورق