کتاب لینکلن در برزخ

اثر جورج ساندرز از انتشارات ستاک - مترجم: رعنا موقعی-برندگان جوایز ادبی

نخستین رمان بلند جورج ساندرز، رمان‌نویس و مقاله‌نویس آمریکایی، لینکلن در برزخ به حدی زیبا، تأثیرگذار، خلاقانه و متفاوت است که توانست جایزه‌‌ی ادبی من بوکر ۲۰۱۷ را به‌دست‌آورد.
این اثر، چه از نظر سبک و چه از نظر محتوا، بسیار متفاوت و خاص است. این کتاب پرسش‌های فلسفی و اخلاقی زیادی را در ذهن خواننده ایجادمی‌کند.

لینکلن شانزدهمین رئیس‌جمهور آمریکا بر سر مزار پسر ده‌ساله‌اش می‌رود و به مرگ فرزندش فکر می‌کند. داستان در عالم باردو رُخ می‌دهد. باردو واژه‌ای بودایی است، جایی که روح میان تناسخ و مرگ به سر می‌برد و با جسم ارتباطی ندارد. کسانی که مرده‌اند مرگ خود را باور ندارند و خود را بیمار می‌پندارند و در آرزوی بازگشت به مکان پیشین هستند، که همان کره خاکی و زندگی دنیوی است. آنان لحظه‌شماری می‌کنند تا بهبودی خود را به دست آورده و بار دیگر از نو زندگی کنند، غافل از اینکه ارواحی غیرقابل بازگشتند.

نویسنده از صداهای مختلفی مانند راویان تاریخی، آشنایان لینکلن و ارواح استفاده کرده و داستان را خلق کرده است. چند راوی داستان را بازگو می‌کنند. بخش‌هایی از داستان نیز توسط روایت‌های تاریخی نقل‌شده‌است که مترجم جهت جلوگیری از سردرگمی و ابهام خواننده فقط نام نویسندهٔ روایت تاریخی را ذکر کرده‌است.
ساندرز ما را با این کتاب به سفری جادویی می‌برد.


خرید کتاب لینکلن در برزخ
جستجوی کتاب لینکلن در برزخ در گودریدز

معرفی کتاب لینکلن در برزخ از نگاه کاربران
** MAN BOOKER 2017 WINNER ** شگفت انگیز! من فقط این بار دوم را خواندم که همیشه با کتاب 5 ستاره برای من اتفاق می افتد. کمی شگفت زده شدم! من Saundersâ € â € œTenth of Decemberâ € بسیار ناراحت، بنابراین من کمی مراقب بود از این یکی بود. اما بسیاری از دوستداران معتبر Goodreads این را دوست داشتند (آنجلا، الیس، چری، آلنا، کنی، لورا ... و بسیاری از دوستان و دیگر منتقدان فوق العاده)، که من مجبور بودم یک عکس بگیرم. ابتدا من دوست نداشتم از دستگاه روان سوندرز استفاده کنم. داستان، که عمدتا در طول یک شب اتفاق می افتد، توسط بسیاری از راویان متناوب به شیوه مکالمه گفته شده است. بعد از چند فصل از این، بقیه کتاب را اسکن کردم تا ببینم چه مدت این کار را ادامه خواهد داد. قلب من غرق شد وقتی که کتاب کل را دیدم مثل این بود !! باید متوقف کنم؟ خوب، نه، دوستان من آن را به همین ترتیب دوست داشتند! من به ریتم افتادم، متوجه شدم که چه کسی بود و بسکتبال آنها، و فقط آن را تحسین کرد. من نمی دانستم چگونه این را برای این عدالت توصیف کنم، پس اجازه دهید فقط این تصویر را برای شما بسازم. یکی از این اندیشه ها که به ذهنم خطور می کرد، بارها و بارها به ذهنم رسید که این کتاب دقیقا همان ادبیات Hieronymus Boschâ € ™ The Garden of Earthly Delightsâ € triptych است. Saunders یک خالص ساز را ایجاد می کند که در عین حال فوق العاده، خنده دار، پشیمانی، هولناک و منحصر به فرد است. این داستان در یک گورستان اتفاق می افتد که پسر جوان آبراهام لینکلن، ویلی، پس از مرگ از تب تیفو، به زور از بین رفته است. اکثر شخصیت های مرکزی، \"ساکنان گورستان\" هستند و نمایندگی فیزیکی آنها، ذات خود را نشان می دهند - که آنها هستند / بودند و مهمترین مشکالت یا تعریف ویژگی های آنها در زمان مرگ آنها بود. از آنجا که - هرچند به نظر نمی رسد این حقیقت مرکزی را درک کنند - همه آنها مرده اند. این یک داستان پیچیده است که به شیوه پیچیده گفته شده است. من صادقانه نمی دانم که چگونه سوندرز این را خاموش کرد، بجز اینکه چگونه با تمام این سناریو شروع کرد. تخیل او باور نکردنی است! من امیدوارم بتوانم یک بازبینی برای این عدالت را بنویسم اما نمیتوانم. این یک کتاب است که توصیه می شود زیرا من هیچ راهی برای تشخیص اینکه این کتاب به چه کسی صحبت خواهد کرد و چه کسی آن را به دست نمی آورد. توصیه من â € \"آن را به یک شات و آویزان در آن از طریق حداقل یک چهارم از کتاب. من مطمئن نیستم که چگونه می توانید این کار را انجام دهید - به طوری تکه تکه شده و شخصیت های بسیاری - در یک فرمت صوتی، بنابراین دوست دارم اگر دوستداران کتاب های صوتی که به این موضوع گوش می دهند، با تجربیاتشان نظر دهند. به NetGalley و Random House Publishing برای ARC از این کتاب فوق العاده است. بررسی من، با این حال، بر اساس نسخه سخت افزاری است.

مشاهده لینک اصلی
یک خواننده رمان لینکلن جورج ساوندرس 2017 در باردو مقایسه های فوری با تئاتر شهر تورنتون ویلدر را در سال 1938 و Edgar Lee Master 19،15 را به عنوان کتاب مقدس قهوه ای قهوه ای و نیز مراجعه به شعر دانته معرفی می کند. و کتاب مقدس. ساوندرهایی که برای چنین آثار منحصر به فرد و اصلی به عنوان دهم ماه دسامبر شناخته شده اند و CivilWarLand در Bad Decline، مجددا محدودیت های نوشتن خلاقانه را گسترش داده و در اینجا یک اثر علمی بر خلاف دیگران تولید کرده است. سوندرز در مورد موضوعات پس از مرگ، خانواده، وفاداری، و جامعه بعضی از خوانندگان همچنین ممکن است شباهت هائی با کتاب قبرستان نیل گیمان داشته باشند و این مقایسات قابل مقایسه است، اما در حالی که گیمان یک رونوشتی غیرمعمول از کتاب «جنگل» کیپلینگ ایجاد کرده است، سوندرز معاینه متافیزیکی روحانی و معنوی ایجاد کرده است در یک زمینه بی اساس است. اصلی و سرگرم کننده آن می تواند دشوار است به دنبال در مکان، اما برای طرفداران نوشتن تجربی، این یک کار ویژه است.

مشاهده لینک اصلی
گاهی اوقات یک کتاب می آید که پاکت عادی را در نوشتن رمان ها می کشد. یک مفهوم منحصر به فرد که خوانندگان در خواندن روزانه تماشا نمی کنند. و هنگامی که این مفهوم ترکیبی از یک موضوع جالب با شخصیت های خوب و نوشته عالی است، خوب، آن را به ما چیزی خاص است. من یک کتاب دیگر را در مقایسه با این منحصر به فرد از دیوید میچل Cloud Atlas و Markus Zusak's Thief Book دیده ام. رویدادهای این کتاب در یک شب در واشنگتن دی سی در سال 1862 اتفاق می افتند. ویلی لینکلن ، فرزند 11 ساله رئیس جمهور لینکلن، درگذشته است و این داستان در اطراف ویلی در حضور \"باردو\"، حالت وجود بین زندگی است. او با ده ها تن از ساکنان دیگر مانند خود در گورستان مواجه می شود و صداهای این شخصیت ها را تنظیم می کند که تن این کتاب شگفت انگیز را تنظیم می کند. من این کتاب را خوانده ام، اما قصد دارم به زودی به کتاب صوتی گوش دهد. این محصول تولید چند رسانه ای است که دارای صدای 166 بازیگر از جمله جولین مور، لنا دونم، سوزان ساراندون، دون چادل و چند صدایی از برندگان جایزه مانند Scott Brick و Justine Eyre است. به خوبی به عنوان جورج سوندرز 5 ستاره و بسیار توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
وقتی سعی کردم این رمان را ارزیابی کنم، احساس کردم که در باردو، در میان و زمین هیچ مردی نیستم، زیرا حداقل سه روز برای آن سه یا چهار ستاره نبودم. در نهایت این دولت موقت حل و فصل شد؛ آن شرایط مشخصی را یافت و سه ستاره را ثابت کرد. چهارم حمل و نقل خود را از طریق کیهان بی پایان دنبال کرد تا خود را در کتاب دیگری تمدید کند، اساسا به دو دلیل: خصوصیات کافی در مورد لینکلن در این رمان وجود ندارد. به غیر از عنوان تعریف شده و چند جزء که به عنوان یک ماده هولوگرام به همان اندازه است، در این رمان وجود دارد که باعث می شود خواننده احساس کند لینکلن در صفحه هایش زندگی می کند. ظاهرا، سوندر بسیار تحت تأثیر قرار گرفت، زمانی که او متوجه شد زمانی که پسر ابراهیم لینکلن پسرش ویلیام درگذشت، او از خزانه برای نگه داشتن بدن فرزندش بازدید کرد و از این طریق اولین رمانش را ساخت. درست است، بسیاری از نقل قول ها از لیست بی پایان کتاب، واقعی و اختراع است که در مورد لینکلن متمرکز است، اما ما از این یاد می گیریم نه خیلی بیشتر از چشم های خاکستری و زشت است. در این رمان، هر پدر دیگری که یک فرزند پسر داشت، می تواند Lincoln را جایگزین کند. همچنین در این کتاب چند جنبه حل نشده وجود دارد. به عنوان مثال، پس از گزارش حكمت از دغدغه نااميدكننده او، از اينكه دانستن آنچه انجام داده ايد به خاطر سقوط او در باردو و مجازات او، هيچ توضيحي بيش از آنچه به او و خوانندگان ما داده نشده است، ارائه نشده است. من نیز آن را عجیب و غریب به برخورد نوعی صحنه قضاوت آخر در آنچه که یک مفهوم بودایی از زمان و فضا و بعد از مرگ است. اگر در گدایی به تفکر دانته Purgatorio فکر می کردم، بعدا (61) بسیار واضح می شود که باردو یک مفهوم کاملا متفاوت است: برای هرکدام از ما در اینجا، برای تغییر هرچه بیشتر دیر است. همه چی انجام شده. ما انزوا، غیرممکن است، و از آنجایی که این قضاوت مربوط به آنچه که در قلمرو قبلی (ماده) انجام داده یا اصلا انجام نداده است، اکنون اصلاحی بیش از حد به معنای واقعی ماست. کار ما تمام شده است؛ ما فقط منتظر پرداخت بودیم. با این حال، سه ستاره به دست آورد، به خوبی برای پیش بینی های آزمایشی به آنچه که می تواند «ناتوانی» تبدیل شود. از یک طرف، دنیای واقعی از جانشینی غیرشخصی از نقل قولها از کتابها تشکیل شده است - همه آنها با منابع کلی کتابشناختی کاملشان یا با آنها مربوط به â € ~op.cit.â € ™ برخی از این نقل قول از کتاب های موجود اما بسیاری از آنها اختراع شده اند؛ مخلوط کردن جعلی با نقل قول های واقعی، اهمیت دومی را کاهش می دهد. نفرت از این حالت روایت به من یادآوری کرد از کلاژ â € ~pictorialâ €؛ عنصر تصادفی نشان می دهد که موضوع حل شده است. در حالی که از سوی دیگر - و این به ذهن من حتی بیشتر موفق بود - ما چندین صدای در باروو، هر کدام به یک روح متفاوت، به تدریج فرو می ریزد. سخنان مختلف در میان این ساکنان باردو مبادله یا تعویض می شوند به طوری که آنها دیگر به کسانی که به متن آنها اختصاص داده نشده است، مطابقت دارند. این خویشتن داری هوشمندانه به ماهیت مادی ارواح مربوط می شود که می توانند به افراد زنده وارد شوند و یا هویت های خود را برآورده می کنند. همه در همه خواندن تحریک کننده حتی اگر آن را به طور کامل من را درگیر نکنند، بخشی به همین دلیل است - همانطور که دوباره با کلاژ ها - بخش قابل توجهی می تواند بدون تغییر رمان بسیار تغییرات قابل توجهی داشته باشد.

مشاهده لینک اصلی
خواهر خوانده ویرایش توسط Norma و BrendaWe هر دو گوش دادن به نسخه های صوتی LINCOLN در BARDO توسط جورج ساندرز و آن را کاملا تجربه سرگرم کننده، قانع کننده و منحصر به فرد گوش دادن گوش دادن. نمایش آن با یک شخصیت کامل 166 نفره با بازیگران، نوازندگان و تعدادی از خانواده سوندرز، دوستان و اعضای تیم چاپ و نشر آن است. برای نام چند: Nick OffermanDavid SedarisBen StillerJulianne MooreSusan SarandonMegan Mullally این داستان کار کمی انجام می دهد و اطلاعاتی در مورد داستان دارد، نحوه نوشتن آن و نحوه انجام نسخه صوتی، داستان را کمی گیج کننده می کند. افسردگی ارزش دارد! افکار نورما: به طور معمول من به یک کتاب کاملا کور می روم، اما تحت پیشنهاد برندا من این کار را انجام نمی دهم. اگر چه، من هنوز آن را کمی گیج کننده و گاه گاه گم شده بود، آن را آن را کمی بهتر دانستن آنچه که انتظار می رود. ما پیشنهاد نمی رفتن به این یک کور به عنوان کمی از کتاب ها دانش این را بهتر خواندن . این بار در موردSister Read @ Brenda ما از این کتاب کمی بیشتر از من لذت برد. امتیاز من 3 ستاره، برندا 5 ستاره و رتبه متوسط ​​4 ستاره برایSister Read @ ما است. LINCOLN در BARDO داستان معمولی شما را گیج کننده و پیچیده نیست، اما در عین حال یک داستان ساده در مورد خانواده، از دست دادن، وظیفه، پذیرش، درک و پایداری در برابر شرایط خجالت آور است. صداهای ارواح در بالای یکدیگر بحث می کنند که یک ترکیب رنگارنگ از دیدگاه های شخصیت های مختلف در حالی که در \"بوردو\" (تعریف: حالت وجود بین مرگ و تولد دوباره، با طول متفاوت با توجه به رفتار افراد در زندگی و شیوه یا سن، مرگ). ما هر دو به کتاب صوتی گوش می دادیم و همراه با کتاب الکترونیکی همراه بودیم و این واقعا باعث افزایش تجربه و همچنین آن را کمتر گیج کننده است. همه Brenda و بررسی های من را می توان در وبلاگ خواهر ما یافت: http: //www.twogirlslostinacouleereadi ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب لینکلن در برزخ


 کتاب زن غیرضروری
 کتاب بازگشت به کیلی بگز
 کتاب ماناموکی: افسانه ای از یک سرزمین آرمانی
 کتاب بیست ترانه عاشقانه
 کتاب مرگ شوخی بدی نیست
 کتاب یکشنبه ی بعد از روز مادر