کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی

اثر نیکلاس مه یر از انتشارات مروارید - مترجم: رامین آذربهرام-برندگان جوایز ادبی

ابتدا کشف شده و سپس توسط نیکولاس مایر ویرایش و حاشیه نویسی شده است، "راه حل هفت نفره" مربوط به همکاری ناگهانی و ناشناخته سیگموند فروید با شرلوک هولمز، که توسط دوست و مورخ هولمز، دکتر جان H. واتسون ثبت شده است. علاوه بر این گزارش هیجان انگیز خود از همکاری آنها در مورد توطئه دزدانه که در آن زندگی میلیون ها نفر در تعادل آویزان است، نشان می دهد چنین چیزهایی مانند هویت واقعی پروفسور ماریاری، مخفی که مشترک شرلوک و برادرش Mycroft هولمز و کارآگاهان در طول عمر بزرگ، زمانی که جهان معتقد بود که او مرده است، محل سکونت واقعی است.


خرید کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی
جستجوی کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی در گودریدز

معرفی کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی از نگاه کاربران
یکی از موفق ترین هولمز است که نویسندگان آن را به طور خاص در هولمز بجای تکرار نسخه کونان دویل به کار می برند. این نسخه از هولمز قابل شناسایی از داستان های اصلی است، اما آن را در نظر می گیرد نظریه های روانشناسی و تجزیه و تحلیل در طول سال ها - \"نیکلاس مایر حتی به اندازه کافی به اشاره به تاثیر خاص خود را در تصدیق. شاید لحظاتی وجود داشته باشد که آنها را متقاعد نکنند، اما این را می توان با فحاشی اعتیاد توضیح داد و شاید، bravado.Meyer در واقع شامل آشکار ترین نفوذ، تجزیه و تحلیل فرویدی، به خود داستان است. برخورد هولمز و فروید موجب یک کنتراست سرگرم کننده می شود، حتی اگر تجزیه و تحلیل فرویدی از صفحات اخیر چندین بار به نظر برسد. بخش کوچکی از کتاب آن است، اما فقط به این دلیل که هالمز در قلب قرار دارد. بخش اول (\"مشکل\") بسیار جالب است، زیرا یک اکتشاف کامل از مایر در مورد شخصیتی است که به زحمت یک داستان داستان کونان دویل است. شاید این فقط یک مورد است که نشان می دهد، نه گفتن، جذاب تر است. در نهایت آنچه که در بالا مطرح می شود این است که مثالی بزرگی است که ماریار، به خصوص با توجه به استفاده او از موریاری، با استفاده از پاورقی ها برای توضیح ناسازگاری در داستان های اصلی و قرار دادن هولمز، واتسون و فروید در حاشیه تاریخ تاسیس، مواجه است. هولمز چشم انداز غیرمنتظره جنگ احتمالی ممکن است چیزهای کششی را لمس کند و به حدس و گمان هایی که هولمز اعتراف می کند به نومیدی تبدیل شود، اما قابل فهم بودن است که نویسنده به وضوح سرگرم کننده است. شاید کاربرد ترسناک تئوری فروید این را لمس کند، اما سرگرم کننده است.

مشاهده لینک اصلی
به عنوان یک دوست از کار نیکلاس مایر در ستاره دنباله دار، من همیشه در مورد کارهایی که او را معروف کرد، رمانش شرلوک هلمز «راه حل هفت نفره» بود، همیشه کنجکاو بودم. آرتور کانن دویل، داستان های منحصر به فرد شرلوک هولمز، زمانی که من جوان بودم و به دنبال سری بی نظیر \"Sherlock\" بودم، اما اعتراف می کردم که نه متخصص و نه متخصص و متخصص، بنابراین این را بیشتر قضاوت می کنم به عنوان یک کار مستقل از داستان، به جای قطعه ای از افسانه های شرلوک. من در واقع واقعا فرضیه داستان را دوست داشتم، که اساسا معتاد شدن هولمز است که باعث می شود او به طور فزاینده ای پارانویا رشد کند. در این نسخه از هولمز، پروفسور Moriarty یک نبوغ شیطانی نیست، بلکه شیء بی گناه هولمز است. واتسون به منظور درمان هولمز، او را به یکی از دکتر سیگموند فروید می برد. در اینجا برخی از سرگرمی های سرگرم کننده بین دو ذهن درخشان در مورد چگونگی روش های کسر آنها همپوشانی و تکمیل یکدیگر وجود دارد. این جنبه ای است که فروید / هولمز پریده می شود به عنوان چیزی که شما انتظار می رود در داستان تخیلی - اما این نوع از نقطه در این نوع pastiche. اگر بخواهید این کتاب را بخاطر پردازش آن به عنوان بخشی از هلیمسیون قصد داشته باشید، احتمالا شما ناامید خواهید شد. اما این یک کاربرد سرگرم کننده و جالب از آرکه تایپ هولمز است. من خودم را در حل مساله هالمس و فروید بسیار کم سرمایه گذاری کردم. در اینجا یک خط مشی دیوانه ای وجود دارد تا برنامه های یک فروشنده اسلحه اروپایی را فریب دهد، اما همه چیز را مانند یک فیلم اکشن عام می کند. مهم نیست چقدر سخت است که خوانندگان را متقاعد سازیم که این مورد یکی از مهمترین ویژگی های هولمز است، این واقعیت که جنگ جهانی اول به زودی اتفاق افتاد پس از سایه روی تمام امور رخ داد. [توجه: من یک نسخه رایگان از این کتاب از ناشر در عوض برای بررسی صادقانه]

مشاهده لینک اصلی
هرکسی که درک می کند که چگونه Sherlock Holmes afianciandos شرور هوشیار و سخت گیرانه می تواند کمک کند، اما نیکلاس مایرز را تحسین می کند در نوشتن راه حل SEVEN PER CENT. مایر این موضوع را به گونه ای تنظیم می کند که یک نسل از نسخ خطی تا کنون منتشر نشده از جان واتسون را پیدا کرده است، که تا زمانی که هولمز و شخصیت اصلی پرونده درگذشت، نتوانند منتشر شوند. مایر معتقد است که فقط باید سردبیر دستنوشته باشد. در حال حاضر، اگر من شما را به طرح عمومی، شما فکر می کنم این به نظر می رسد مضحک و غیر ممکن است به جلو و عقب. هولمز، که کانن دویل سعی در کشتن داشت اما به علت اعتراض عمیق مردم موفق نشد، به نکته تبدیل شده است به کوکائین، هفت درصد از آن، معتاد شده است. بیشتر، او با پروفسور Moriarty، معلم قدیمی او ریاضی، که بر خلاف مورد واتسون دقیق، یک متفکر بد است که با هولمز در این صخره گرفتار شد، تحت تاثیر قرار گرفت. برادر واتسون و هولمز، Mycroft، توافق کردند تا هولمز را به وین بفرستند، جایی که یک متخصص بحث برانگیز متخصص در اعتیاد کوکائین، مشتاقانه منتظر اوست. دکتر؟ فروید زیگموند. و با این حال به محض این که شما این را یاد می گیرید، شما در حال حاضر خیلی در رمان است که هر چیزی را باور دارید. مایر به طرز وحشیانهی دویل واتسون تقلید کرده است که تقریبا هرگز از شخصیت او تقلید نکرد. واتسون هنوز تا حدودی کسل کننده است. هولمز پاسخ به چیزی است که کسی به او می گوید با گفتنCuriouser و کنجکاو @ و واتسونsaid هولمز اضافه می کند، فراموش کردن دستور زبان خود را @ من دوست داشتنی چاق و چله کتاب و از آنچه که من درک می کنم دانشمندان هولمز نیز این کتاب را تحسین، به دلیل آن بود وفادار به بورس تحصیلی هولمز.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** من کاملا از این کتاب لذت بردم! ماجراجویی به همان شیوه ای که در داستان های شرلوک هولمز نوشته شده توسط سر آرتور کانن دویل نوشته شده است. در واقع، نویسنده دارای پانویس های مختلف است که به داستان های اصلی هولمز مراجعه می کنند، بیت های گفتگو و روایت را به کانون متصل می کنند. وقتی اولین بار این کتاب را برداشتم، کمی نگران بودم که ممکن است بیش از یک شوخی کوچک به دلیل این واقعیت باشد که شرلوک هولمز و سیگموند فروید دو شخصیت اصلی هستند. وقتی که هولمز و فروید، به جای درهم آمیختن، یکدیگر را تشویق کردند، خوشحال شدم که شگفت زده شدم. این کتاب در مورد وابستگی هولمز به قهرمان است. گرچه داروها در داستانهای کوتاه مدت ذکر شده است، میزان نقش نقش دارو در زندگی هولمز توضیح داده نشده است. نویسنده آقای Meyer از اقداماتی که واتسون برای اطمینان از سلامت نزدیکترین دوستش می کند، می نویسد. با گذشت زمان از سفر هولمز به بهبود، درگیری با پروفسور Moriarty به عنوان یک سوء تفاهم توضیح داده شده است که یک محصول از دولت ناشی از مواد مخدر هولمز است. داستان به طور موثری دلایل هویت هولمز را بیان می کند، در حالی که به طور همزمان به شخصیت ها پایبند است. واتسون یک شخصیت قدرتمند در این کتاب است، خیلی بیشتر، احساس می کنم، از داستان های کانونیک. هولمز آسیب پذیر است، اما در طول بازیابی او و همچنین پس از آن، شخصیتی قوی و قوی نیز دارد. فروید ثابت می کند شخصیت جالبی است، هرچند تا حدودی صاف. من به شدت این کتاب را به طرفداران شرلوک هولمز و به ویژه برای علاقه مندان به داستان های گفتگو توصیه می کنم، فرض بر این است که به عنوان یکی از این انگیزه ها را در برابر اقدامات هولمز تئوری کرده است.

مشاهده لینک اصلی
یک بار، نویسنده این رمان (نیکولاس مایر) نوشتار جان واتسون را پیدا می کند که هرگز منتشر نشده است. در این نوشته ها، مشخص شد که دو قطعه از داستان هولمز که واقعا فقط اختراعات وجود دارد، و بدتر از آن، داستان است داستان هولمز مبارزه با موریارتی. چرا باید واتسون باید چنین رفتار کند؟ از آنجا @ هفت درصد راه حل @ که عنوان این داستان، یعنی کوکائین شد (این واژه در داستانThe هولمز نشانه چهار استفاده @). هولمز معتاد به مواد مخدر نیاز به کمک، به طوری که واتسون در نهایت او را به یک دکتر معروف در وین که مواد مخدر، یعنی ... زیگموند Freud.Nama این ارقام به خوبی در روانشناسی به عنوان خالق مدرسه روانکاوی شناخته شده مورد مطالعه قرار آورده شد. همانطور که هولمز که یک کارآگاه بود، فروید به بررسی روح انسان بود. ترکیبی از این دو شخصیت به نظر می رسد بسیار سرگرم کننده را به خواندن، به ویژه هنگامی که آنها در تلاش برای حل یک مورد با هم (هولمز توضیح رفتار، فروید توضیح داد که انگیزه های ناخودآگاه). به عنوان یک پاداش، این داستان بود فروید تجزیه و تحلیل هولمز ... مورد اینکه چرا او یک کارآگاه، چرا او آسان بود به سقوط به اعتیاد، به همین دلیل او به تنهایی زندگی می کردند، و غیره on.It بسیار برای Sherlockian توصیه می شود در سراسر جهان، به خصوص بسیاری از فریاد شد انجام نوسان کردن به کانن کار می کند از سر آرتور کانن دویل است که خواندن می شود لذت بخش تر عنوان آن است که یکپارچه به داستان یکپارچه شده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی


 کتاب تابستان مرگ و معجزه
 کتاب سیاره آقای سملر
 کتاب جهان چگونه مدرن شد
 کتاب دوئل
 کتاب الیزابت گم شده است
 کتاب پدی کلارک