کتاب شبانه ها

اثر کازوئو ایشی گورو از انتشارات نشر چشمه - مترجم: علی رضا کیوانی نژاد-برندگان جوایز ادبی

شبانه ها شامل پنج داستان کوتاه است که عبارتند از: خواننده، زیرو رو بشه دنیا من دوست دارم، تپه های مالورن، شبانه، نوازنده های ویولن سل.
علی رضا کیوان نزاد مقدمه خوبی درباره این مجموعه داستان در ابتدای کتاب آورده. همچنین توضیحات مفصلی درباره اسامی ذکر شده در داستان ها در پایان کتاب تحت عنوان یادداشت ها ضمیمه شده است.
« زندگی بزرگ تر آن است که فقط عاشق یک نفر باشی. تو از این جا بیرون می روی استیو. آدمی مثل تو آدم معروف شدن نیست. مرا ببین. وقتی این باندپیچی ها برداشته شود واقعا همانطور که بیست سالم بود به نظر می رسم؟ نمی دانم. از آخرین طلاقم خیلی گذشته. اما در هر صورت می خواهم از این جا بروم بیرون و روز از نو... »
-از متن کتاب-


خرید کتاب شبانه ها
جستجوی کتاب شبانه ها در گودریدز

معرفی کتاب شبانه ها از نگاه کاربران
ناامیدی های زندگی هرگز به شیوه ای ظریف تر یاد نمی شود. داستان ها مانند رویاها احساس می شود. چشمان خود را بسته و سفر می کنید، اما زمانی که شما در مورد دیدن قله می روید، به طور ناگهانی به خواب می روید و بیدار می شوید تا واقعیت پر از حس تخلیه و پشیمانی شود. ساده، ویرانگر، ماندگار، آن را تاسف که برخی از داستان های پنهان در مقایسه با دیگران.

مشاهده لینک اصلی
من هميشه واژه نكوترون را با غم و اندوه، غم و غصه و غم و اندوه عميق احساس كردم، اما غم و اندوه، هرگز كمتر نيست. من فکر مي كنم Kazuo Ishiguro ممکن است اين احساس را به اشتراك بگذارد، گرچه، با توجه به اين كه اصطلاح Nocturne هنگام شروع آن صرفا به معناي یک قطعه موسیقی در چندین جنبش توسط یک گروه در یک مهمانی شبانه اجرا می شود و چندین این داستان در اطراف گروه هایی که در شب ها پخش می شوند پخش می شود، ممکن است معنی ساده ای را در نظر بگیرد. اما من اینطور فکر نمی کنم یک شخصیت در یکی از داستان ها می گوید: \"ما بسیار خوشحال شدیم وقتی که ما یک ضبط را پیدا کردیم مانند ری چارلز آواز\" باران باران \"یا\" خورشید شاین \"- که در آن کلمات خود را خوشحال بودند، اما تفسیر دل شکسته خالص بود. â € در این داستان ها، همانطور که در یک معکوس عمدی از این بیانیه، تفسیر لئونی، هارمونیک، نور از لمس است، اما معنای دفن شده پشت کلمات دلهره خالص است. من دوست دارم شما، مانند nobodys شما را دوست داشت بیا باران و یا درخشش می آیند. خوشحال با هم، ناراضی با هم، و عادت آن خوب است. ممکن است روزهای ابری یا آفتابی باشد. در داخل یا خارج از پول بودیم. اما من با شما همیشه با شما همراهم. باران یا درخشش با شما.

مشاهده لینک اصلی
وای! این اولین داستان کوتاه فوق العاده بود! بقیه این مجموعه مجموعه داستان پنج نفر خیلی بد را نداشتند که در اولین جلسه خواندن کار Kazuo Ishiguros، همان استانداردهای بالا را حفظ کنند. در صورتی که مورد علاقه شما باشد، اینجا خلاصه ای از ویکیپدیا از هر داستان است: @ Crooner @ - در ونیز تنظیم می شود، یک خواننده آمریکایی محو کننده یک موسیقیدان کافی شاپ لهستانی را به همراه او می برد، در حالی که او همسر خود را (که رابطه خود را از هم جدا می کند) از یک گوندولا می کند. Come Rain or Come Shine @ - در لندن، معلم زبان انگلیسی EFL به خانه یک زن و شوهر که او در دانشگاه می دانست، دعوت شده است. با این حال تنش زوج بر روی بازدید کننده تاثیر می گذارد و منجر به وضعیت بی دست و پا می شود. @ Malvern Hills @ - یک گیتاریست جوان از لندن فرار می کند و کمبود موفقیت در دنیای سنگ به کوهستان های روستایی مالورن متعلق به خواهر و برادرش است. در حالی که در آنجا او با گردشگران سوئیس روبرو می شود که رفتار او باعث می شود که او را در موقعیت خود قرار دهد. @ Nocturne @ - یک ساکسوفونیست پس از عمل جراحی پلاستیک در هتل بورلی هیلز با یک زن ثروتمند آمریکایی (همسر پیشین او اولین داستان) و در یک رویارویی نسبتا عجیب و غریب در صحنه هتل به وجود می آید (شامل یک مجسمه برنده و یک بوقلمون پخته شده). @ Cellists @ - سلولی مجارستانی زیر طلسم شخصیت سلولی، چه کسی او را آموزش می دهد؟ او بعدا متوجه می شود که نمی تواند ویولون را بازی کند چون او از نابغه موسیقی خود متقاعد شده است، هیچ معلمی تا به حال با آن مقابله نکرده است و بنابراین به جای اینکه هدیه او را با ناقص خفه کند، هرگز آن را درک نمی کند. من عاشق @ کرونر @ از همان ابتدا روشن شد که Ishiguro در تنظیم صحنه پیشرفت می کند و به سرعت ساخت شخصیت هایی را تشکیل می دهد که به طور کامل تشکیل شده اند، حداقل تا زمانی که برای کوتاه نیاز است. او مانند خمیردندان خود را به دست یک مجسمه ساز انجام داده است. بعضی از بازرسان برای مقاله انگلیس، من فکر می کنم این بود Guardian یا چیزی بود، گفت @ Nocturne @ جالب ترین داستان بود. این چه شخصیتی بود؟ @ Nocturne @ یک لحظه کوتاه از طنز بود، اما در غیر این صورت طولانی و لنگ بود. Come Rain یا Come Shine @ یکی از جالب ترین هاست. شخصیت اصلی آن مانند کسی است که Ricky Gervias ایجاد کرده است و تقریبا به عنوان Bertie Wooster قرار دارد. در حقیقت، این داستان خاص بسیار شبیه Wodehousian و به طور کلی انگلیس در طنز خشک آن است. @ مالورن هیلز @ و @ Cellists @ به اندازه کافی در تصاویر و غم و اندوه خود هستند، اما آنها کاملا به علامت @ Crooner @ نمی آیند. در کل، این بهترین پیشنهادی برای یک نویسنده جدید برای این خواننده خاص نبود، اما کیفیت آن به اندازه کافی برای من بود که کتاب دیگری را برای Kazuo Ishiguro برای یک فرصت دیگر جستجو کنم. پس از شروع داستان، داستان داستان من آماده بود تا 5 ستاره نكتورن را به او بدهد. خواندن یک زن و شوهر بیشتر، من احساس کردم که این 4 ستاره جامد بود. با درگیر شدن از طریق داستان چهارم، امتیاز کلی به 3 کاهش می یابد. پایان دادن به کتاب با یک داستان که تلاش برای حفظ توجه من را بهبود داد نظر من به اندازه کافی برای بالا بردن آن تا 4، بنابراین من آن را 3.5 ستاره.

مشاهده لینک اصلی
من فکر می کنم اگر به رأی من در مورد Goodreads نگاه کنید می بینید که من بیشتر به مجموعه داستان های کوتاه تقدیم می کنم. یک مجموعه داستان کوتاه خوب اغلب نشان می دهد که متقاضی نویسندگی برای ساختن شما می توانید ببینید که چقدر مراقب نویسنده با هر کلمه است، شما می توانید در هنگام برخورد با موضوع و شخصیت ها، محدوده ی خود را دریافت کنید. شما می توانید احساس کنید که چگونه سبک خود را از یک نوع داستان به دیگری می اندازند. دلیل دیگری وجود دارد - در داستان های کوتاه حتی در مورد نویسندگان ثابت شده پول کمی وجود دارد. بنابراين، نویسندگان داستان های کوتاهی را برای عاشق شدن از بازی @ ارسال می کنند. برای اغلب داستان ها، داستان های این مجموعه یک نوع تضاد تونالی را به اشتراک می گذارند. هر داستان یک داستان از ناامیدی، ضعف ظریف، حافظه و نحوه نگاه کردن به احمقانه در پیروزی از یک رویا را می گوید. تمام داستان ها عناصر و ترانه های موسیقی را به اشتراک می گذارند. آهنگ ها و ملودی های مختلف این داستان ها را با هم ترکیب می کنند. اما این مجموعه داستان کوتاه نیز می تواند در مورد ضرب و شتم نویسندگان و نوشتن باشد. داستانCome Rain یا Come Shine @ برای من کمی ناراحت کننده است. این نوشته ضعیف نبود. این ویژگی شخصیت های قانع کننده و گفتگوی فوق العاده ای بود. با این حال، به این دلیل که داستان کوتاه در یک فضای واحد اتفاق می افتد و عمدتا گفتگو است، احساس می کردم که داستان به عنوان یک بازی یک نفره بهتر شده است. (بعضی از راه ها، من به فیلم کم بودجه، اما باهوش @ Tape @ با Ethan Hawke و Uma Thurman یادآوری کردم). داستان همچنین دارای یک صحنه پوچ است که کاملا کار نمی کند داستان نثر، اما ممکن است به نظر می رسد کمتر پوچ و سرگرم کننده به عنوان یک قطعه از کمدی فیزیکی تئاتر. به محض اینکه شما آن را بخوانید، صحنه را می دانید. دلایل قانع کننده ای برای جلوگیری از این داستان ها وجود دارد. یکی - journies عاطفی در این داستان ها ظریف است. اقدام رو به افزایش است و همه چیز اتفاق می افتد، اما با پایان داستان، شما اغلب این تصور می کنید که چیزهایی که باقی مانده اند و اتفاقا اتفاق نیافتاده هم همین قدر مهم هستند. به عنوان یک نویسنده، من این داستان ها را دوست دارم. من همچنین قدردانی می کنم که چقدر سخت است که آنها را بکشند. همچنین - پایان دادن به پایان دادن به سنتی نیست. آنها حتی ممکن است بعضی از خوانندگان را بعنوان ناپیوسته احساس کنند. اگر نویسنده باشید، دلیل قانع کننده ای برای خواندن این کتاب وجود دارد. خواندن نزدیک این داستان ها به شما کمک خواهد کرد که هنر خود را به کار گیرید. به طور خاص، این داستان ها به شما کمک خواهد کرد که مهارت ارتباطات، شخصیت و نحوه استفاده از جزئیات قانع کننده ای را بدست آورید. خواندن خوشی!

مشاهده لینک اصلی
Τόσο ÏŒÎ¼Î¿Ï Ï † Î ± Î »± Î من ... من νο ικών · γήμΠ± من\" من ± Ï € Î ± Î²Î¬Î¶Î¿Î½Ï \"من ± Ï Î¼Î¿Î½Î¿Ï من من † - Î¼Î¬Ï من\" من ± Ï ÎμμÎνΠ± ‰ ÎºÎ¯Ï Ï Î ± ¹ Ï € Î می کنم من ¿Î½Ï \"E | 20 · E، 'ë¶. این است که من \"من ικî®، ÏƒÏ ... ÏƒÎ Î½Ï Î ± Ï من\" من ± من، من من \"من € Î ÏŒÎ¼Î¿Ï Î¿Ï Î¿ ιμοκΠ± Î ± ικών βάσÎμιÏ، ¹ Î ± من \"من» من »من · Î ± من\" Î¼ÏŒÏƒÏ † Î ± Ï Î ±! این است که من \"من ικî®، νοσÏ\" من »± است که من، ¹ سپتامبر ίκÎμνÏ\" من من \"من Î¬Î½Î¸Ï Ï ‰ Ï € Ï من ... من € Î ± Ï € IOE Î¹Îºî® Î ± μÎμίνÎμι Î ± Î ± Î »من ‰ من\" من، μÎσΠΠ± Ï € من \"ÏƒÏ ... · σÎ\" من ... من، من من من ± ± من ... من \"من · من\" من ¼ ± Î'ικό κίνΠ· من \"من ¿من \"من · من، κά، Î ± Î من\" من Î ± من ... من \"من · من\" من .... Ï Î¤ÏŒÏ \"من · من € Î ± Ï † ή ¹ من\" من Î ÏƒÎ¹Î³ÎºÎ¿Ï ... من من من ± Ï ÏƒÎ¯Î³Î¿Ï ... من Î ± من ... من € Î ¬Î ولوو ... ν όμο E | ¬ »من» من ... من ± Î½Ï \"CAM!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شبانه ها


 کتاب آفتاب خانواده اسکورتا
 کتاب آن سوی آبی بی کران
 کتاب زیرکی
 کتاب ساعت ها
 کتاب سکوت بره ها
 کتاب سیاره آقای سملر