کتاب سفری طولانی از روز به شب

اثر یوجین اونیل از انتشارات سبزان - مترجم: بیتا دارابی -برندگان جوایز ادبی

نمایش‌نامه‌ی سفری طولانی از روز به شب چیزی نیست جز بازتاب رنج‌های شخصی یوجین اونیل، لحظاتی که با قلم توانای او جاودانه گشته و بهای سنگینی که او بابت این زندگی پر ملال پرداخته و چنین است که برخی این اثر را وصیت‌نامه‌ی شخصی او می‌پندارند، چرا که هریک از شخصیت‌های این نمایش‌نامه که به تعبیر برخی حیات خود را از ذهن توانمند این هنرمند رنج دیده گرفته‌اند، در واقع چیزی جدای از زندگی واقعی او نیستند و چه جسارتی می‌طلبد خلق دوباره‌ی هرآن‌که رنجاند و رنجید، حتی در عالم خیال و چه حسرتی می‌افزاید تکرار لحظاتی که دیگر قابل تکرار نیست


خرید کتاب سفری طولانی از روز به شب
جستجوی کتاب سفری طولانی از روز به شب در گودریدز

معرفی کتاب سفری طولانی از روز به شب از نگاه کاربران
همه چیز به نظر نمیرسید هیچ چیز آن چیزی نبود. این چیزی است که من میخواستم - تنها با خودم در جهان دیگری که حقیقت نامعلوم است و زندگی میتواند از خود پنهان شود، تکیه دارد. با این حال، این خیلی خوب بود. اما واقعا افسرده است کمی سخت است که گاهی اوقات بخوانید، زیرا آنقدر واقع بینانه و البته البته دردناک است. این داستان یک خانواده است که به آرامی فرود می آید تا خراب شود؛ یک فاجعه داخلی است که واقعا در قلب خوانندگان به چشم می خورد. مریم، مادر دو پسر، یک زن بی گناه که مبتلا به روماتیسم می شود را وارد کنید، شرطی است که اضطراب مداوم را در قلب او بازتاب می دهد، زیرا او در مورد هر چیز کمی، خصوصا در مورد رویدادی که در گذشته اتفاق افتاده، و نحوه پیوند با آن کنونی سپس Tyrone، شوهر، مرد جذابی بود که قبلا بازیگر بود؛ یک cheapskate که نمیتواند واقعی @ home @ را برای خانواده اش ارائه دهد، با وجود این که آنها رضایت بخش هستند. سپس دو فرزند آنها: جیمی و ادموند (34 ساله که به طور جدی زندگی نمی کنند و پدرش هم مانند آن همه چیز را دوست ندارد و بیمار 23 ساله است که شبیه مادرش است). همانطور که مری گفت: گذشته است حال، آیا این نیست؟ آینده آن، نیز. همه ما سعی می کنیم از آن غافل شویم اما زندگی به ما اجازه نمی دهد. به اندازه کافی کافی است، هر یک از تاریخ های آنها در شکل دادن به مردم است که در نهایت تبدیل به آنها شد. این نیز یک کلید در درک بهتر از آنها است، تا ببینیم از کجا می رویم. آن را خیلی سخت تر می کند، در این فضایی از سوء ظن ثابت زندگی می کنند، دانستن هرکسی بر من جاسوسی می کند و هیچ کدام از شما به من اعتقاد ندارند البته گفتگوها درباره شخصیت های زیادی را نشان می دهند و در زیر آن یک مبحث اصلی در ارتباط با یکدیگر قرار دارند: توزیع ارتباطی بین آنها است. مذاکرات آنها با انکار و ترس بسیار زیاد است که به طور مستقیم از درد و رنج خود صحبت کنند. آنها همیشه در محافل قرار دارند؛ و این الگوی چرخه ای در طول بازی به طور مکرر ادامه می یابد. »ماری ترس خود را ابراز کرد و سپس دوباره به شخصیت دفاعی و خیالی خود بازگردانده و به زور ماسک را با چیپ های تمام لبه هایش پر کرد. و پس از آن، ایدهی مبنی بر سرزنش کردن به کسی وجود دارد: چگونه همه اینها آغاز شد؟ چه کسی واقعا گسل دارد؟ اما خوانندگان متوجه خواهند شد که درخواست چنین سوالات پوچ است. هیچ شخصی وجود ندارد که سرزنش کند همانطور که گفتم، همه چیز در حلقه ها اتفاق می افتد و همانطور که در داستان پیشرفت می کند متوجه می شود که آنها واقعا نقش مهمی دارند و هیچ کدام از آنها گناهکار نیستند؛ که در نهایت، یک \"سین\" وجود دارد که در اطراف آنها منتقل می شود.

مشاهده لینک اصلی
من مجبور شدم این را برای کلاس XX Century American Drama Grad بازی کنم (که من همچنین بازیگران را در فیلم ها از طریق یوتیوب تماشا می کردم - به ویژه آن را دوست داشتم که جک لنون در حال بازی جیمز تایرون است و کوین اسپیسی در حال بازی جیمی تایرون) جالب بود زیرا هر کدام از شخصیت های اصلی در مورد اعتیاد به دیگران توضیح می دهند، اما تا وقتی که آخرین اقدام که سه نفر از مسائل خودشان را تصدیق می کنند، خودشان کور هستند. مری تایرون، مادر از حال حاضر به گذشته می رود، از بالا به پایین، ناراضی از زندگی اش، شوهر او را ارزان، اما پس از آن او را complimenting. او در ابتدای اعتقادش چیزی روشن نیست، اما در نهایت می داند که چه چیزی است، برای من هیجان زده بود. پیش بینی از دانستن او در حال حاضر کاملا در حال حاضر نیست و ذهن او در حال حرکت است، اما شرایطی که در سراسر قطعات کشف شده است بازی. هر یک از شخصیت های اصلی (پدر، مادر، و دو پسر بالغ) هر دو پیچیده و ساده هستند و در نهایت، غم و اندوه به آنها چگونگی آدرس اعتیاد و عواطف نمی پردازد. در کلاس، دو نفر از ایدئولوگ ها درباره اینکه چگونه اعتیاد کاراکترها از سال 2013 برابر نیستند اما چرا شما از تنظیمات سال 1912 خارج می شوید، جایی که از آنچه که با شخصیت ها اتفاق می افتد قطع شده است؟ یکی دیگر از idiot می خواست استدلال کند که مصرف الکل می تواند به راحتی یک روش @ داشتن یک زمان خوب @ باشد و نه به عنوان وسیله ای برای فرار از مشکلات که هر یک از شخصیت های خود را در یکدیگر با یکدیگر. او به وضوح به اشتباه اشتباه گرفته است، زیرا زمانی که کسی به سادگی زمان خوبی داشته باشد، وقتی کسی باید نوشیدنی ها را نیش بزند یا سعی کند تا کابینت های مشروب را باز کند، یا از یک بطری پشت پشتش چقدر مشروب را ببیند. خانواده نویسندگان با مشكلات الكتریكی روبرو بودند، بنابراین می توان گفت كه هیچ، شخصیت ها فقط نوشیدنی های خوب را نداشتند. این به خصوص در مورد جیمز نیست ..

مشاهده لینک اصلی
* 4.755 ستاره ... این نوع نادر است. و دلپذیری غیر منتظره. من نمی دانستم چه اتفاقی افتاده است (گرچه بلاتز او را بزرگترین نمایشنامه نویس آمریکایی نامیده بود). در یک یادداشت جانبی، برای کلاس، من قصد دارم مجددا صحنه نهایی را شروع کنم، از ورودی ماریس - آن باید جالب باشد. وقتی من در مورد آن فکر می کنم، من کاملا مطمئن نیستم چرا من تصمیم گرفتم که این پنج ستاره را بدهم. چند بار خوب است، من تمایل دارم آن را بهتر در صحنه بگذارم و آن را در آن بگذارم. اما در حقیقت، در حقیقت، شگفت انگیز است، این نیز یک کتاب شگفت انگیز بود. زبان بدون در نظر گرفتن بیش از حد گلها زیبا بود؛ آن را با یک سرعت کامل حرکت داد، و من متوجه شدم که من به همراه هر خط نزدیک است. من خودم را با شخصیت شناسایی نمیکنم، اما در عین حال، آنها را نمیبینم که روح خسته کننده آمریکایی یا روحانی متاهل باشند - من آنها را به عنوان افرادی دیدم که با امیدها و آرزوها و آرزوهای خود، هر کدام دلایل موجه برای درد خود، هر مبارزه و مبارزه با شیاطین خود را [و]. من قصد ندارم آن را به عنوان خوانده شده تجزیه و تحلیل آن، اما من هنوز دیدم، موتیف بسیار روشن و هنوز نه - بیش از حد در مقابل مه، و چگونه این روز طولانی بود ... زندگی، به مدت فقط 18 ساعت فشرده. داستان این است که خیلی خوشحال، بنابراین محتوا، خنده و آفتاب، وضوح و عشق و گرمی و مهربانی، خانواده ای که به هم پیوسته اند، بنابراین به نظر می رسد با هم ... پس از آن، به آرامی، سطح مشکلات ... تا زمانی که چیزها تجزیه، از روز به شب، از عشق به اتهام، از شوخی به شدت مضر. اما از طریق تمام درام ها می درخشد ... کمی امید، درک عمیق تر از دیگران، انفجار fogornn از طریق ... وعده فردا - فردا بهتر؟ شاید نه - اما حداقل یک روز دیگر.

مشاهده لینک اصلی
مطلق کلاسیک تئاتر قرن بیستم،Jornada Para a Noite @. تاریخچه یک خانواده شکسته، از ارواح، از ارواح که خانه یکسان دارند و در نتیجه، خاطرات و کابوس های مشابه. بنابراین روابط خانوادگی و تضاد نسل ها، خطوط دیگر، تله های مختلف و شگفتی های ثابت را به دست می آورند.

مشاهده لینک اصلی
4.5 این بازی درخشان است. من فکر نمیکنم که Ive شاهد فشارهای ناشی از ناراحتی و اختلال در زندگی خانوادگی با چنین شدت، واقع گرایی و خشونت عاطفی در هر بازی دیگری باشد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سفری طولانی از روز به شب


 کتاب شهربانو
 کتاب شکار گوسفند وحشی
 کتاب به خاطر آقای تراپت
 کتاب ستوان آینیشمور
 کتاب تفنگت را زمین بگذار
 کتاب هری پاتر