کتاب رذل

اثر آندره ژید از انتشارات جامی - مترجم: علی پاک بین-برندگان جوایز ادبی

بله، برادر عزیزم، حدس تو درست است، میشل سرگذشت خود را برای ما بیان کرد. تو از من خواهش کردی که آن را برای تو بنویسم، من هم قول دادم و اکنون به وعده خود وفا می‌کنم، ولی در موقع فرستادن آن دچار تردید می‌شوم، زیرا هرآن‌چه آن را بیشتر می‌خوانم، در نظرم زشت‌تر و موحش‌تر جلوه می‌‌کند. آه نمی‌دانم درباره دوستان چه فکری خواهی کرد؟ وانگهی خودم چه می‌اندیشم؟ آن را به سادگی تکذیب کنم؟


خرید کتاب رذل
جستجوی کتاب رذل در گودریدز

معرفی کتاب رذل از نگاه کاربران
من از نظر سوزان سونتاگ در خاطرات خود درباره آندره گید سخن می گویم. Leerlo.Tres قرار ملاقات باید: â € œPienso نیز © n به شادی قوی برای شادی قوی و دا © Biles برای دا © Biles، که شادی قوی herirÃan.â € â € œÂ¿No درک کنند که نگاه ما توسعه وجود دارد اغراق در هر نقطه روی که ثابت است، و ما را به خوبی به تبدیل شدن به آن که ما تظاهر به؟ â € â € œSiempre من ایجاد شده است که هنرمندان بزرگ کسانی که جرات به اعطای حق از زیبایی به همه چیز بنابراین طبیعی است که آنها پس از © SA گویند که آنها را می بیند: چگونه می توانم تا به حال بود درک نمی کند که این بسیار زیبا بود ... â € و موسسات تحقیقات پ ± A: http://queleer.com.ve/2014/ 06/10 / rese ...

مشاهده لینک اصلی
این یکی از اولین بخش های ادبیات فرانسه بود که من خواندن آن را داشتم. نوشتن نامه ها خیلی اتمسفر و نفسانی است (حس احساسی که در آن با حس های شما مرتبط می شود و حس احساسی مانند سکسی). شخصیت اصلی در این کتاب کوچک، یک شخص بسیار خوب نیست - به تازگی ازدواج کرده، به آفریقا سفر می کند و پس از ملاقات برخی از مردان جوان، سعی می کند رابطه جنسی او را بررسی کند. من واقعا این کتاب را دوست دارم. من شخصا شخصیت های عارف را دوست دارم، من ابهام اخلاقی را دوست دارم، دوست دارم کتاب هایی راجع به افراد بد انجام بدهم که مشکوک هستند. تنها مشکل من با این کتاب این بود که شخصیت زن در آن کمی دلخواه است. اما فضای دوست داشتنی است، گید با استفاده از استعاره واقعا خوب است و برای یک رمان هدیونیستی ایجاد می کند. c:

مشاهده لینک اصلی
دانلود رایگان در زبان انگلیسی موجود در صفحه Faded.You ممکن است این آنلاین را در اینجا مطالعه کنید خطوط راه اندازی: دوستان عزیز من، من می دانستم که شما وفادار بودید. در تماس با من، شما را به راه خود ادامه دادم، درست همانطور که من به تو انجام دادم. با این حال، سه سال پیش شما مرا ندیدید ممکن است دوستی شما، که در غیاب بسیار خوب است، مقاومت کند، هر دو داستان که می خواهم شما را بسازم. اگر من به طور ناگهانی به شما تلفن زدم و شما را به خانه ای دور منتقل کردم، تنها دیدن شما و شنیدن شما است. من هیچ کمک دیگری نمی خواهم: با شما صحبت کنم. نه چندان خوب به عنوان انتظار می رود.

مشاهده لینک اصلی
این در یک مکان خنده دار قرار می گیرد. این به عنوان یک تجربه هیجان انگیز با متغیرهای زیادی احساس می شود؛ سرگرم کننده اما کمی بی معنی است. میشل نایویت کمی مبهم بود. این اروپایی ها بی نهایت بیمار و سفرهای بی پایان خود را در سراسر قاره برای پیدا کردن یک آب و هوای مناسب ... واگن کلاس اول در قطار باید چنین مکان های افسرده بود، عاشقانه و ادبیات بی وقفه swelling و سرفه به دستمال. من خوشحالم که کسی در نهایت متوجه شد که کار اشتیاقی نیست.

مشاهده لینک اصلی
نگاه جالب از آزادی کامل و هزینه های آن. روایتگر به طرز وحشیانه ای بین جذابیت و کاملا انعکاس یافت. در آن روز، ممکن بود انقلابی باشد. اکنون سالم نیست

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب رذل


 کتاب همسر مسافر زمان
 کتاب هزار خورشید تابان
 کتاب مردی به نام اوه
 کتاب پانزده سگ
 کتاب اورندا
 کتاب یه چیزی بگو