کتاب راز قایق ها

اثر جسیکا بگلی از انتشارات پرتقال - مترجم: آناهیتا حضرتی کیاوندانی-برندگان جوایز ادبی

Buckley and his Mama live in a cozy cabin by the ocean. He loves to carve boats out of the driftwood he finds on the beach nearby. He makes: big boats, long boats, short boats and tall boats. Each one more beautiful than the last, and sends them out to sea. If they dont come back, he knows theyve found their way to his papa, whom he misses very much. In this stunning debut, author/illustrator Jessixa Bagley explores the subtle and deep emotions associated with loss in a heartwarming tale that is sure to stay with the reader long after the book is closed.


خرید کتاب راز قایق ها
جستجوی کتاب راز قایق ها در گودریدز

معرفی کتاب راز قایق ها از نگاه کاربران
این کتاب فقط غمگین است یک پسر کوچک قایق ها را فرستاد تا بتوانند به پاپا برسند. به طور جدی، آیا ما نیاز به دیدن قطعه کشتی شکسته و قایقرانی ریخته گری در ساحل را داریم ... می دانید که هیچ چیز خوبی در اینجا اتفاق افتاده .... آه. داستان غم انگیز مادر شجاع کمی فکر میکنم قلب من شکسته است کتاب خوبی برای بچه هایی است که از دست دادن گرمی دارند. من فکر می کنم بهترین قسمت را که در آن متوجه آنچه مادرش کرده ام را دوست داشتم، و سپس چگونه از آن نقطه حرکت می کنم. بهترین تصویر آخرین با تمام قایق های نمایش داده شده در دیوار است. زیبایی انجام شده است

مشاهده لینک اصلی
هنگامی که کسی که دوستش دارید، مرده است، سوراخ زیادی در قلب شما می گذارد. شما می خواهید چهره خود را ببینید، صدای آنها را می شنوید یا خنده می بینید یا احساس می کنید دستشان دست شما است. بوی آنها را از دست می دهد و می تواند باور کند که آنها نزدیک به شما هستند. شاید آنها از همان لحظه قبل از اینکه شما وارد می شوند عبور کنند. شما می توانید گیاهان را از باغ های خود به باغ های خود انتقال دهید هر جا که زندگی کنید مهم نیست چند بار شما حرکت می کنید. بدون درک آن، شما عادت های خاصی را مانند عادت های خود خواهید گرفت. شما آنچه را که می دانید از آن لذت می برید؛ چیزهای کوچک یا چیزهای بزرگتر. اگرچه آنها رفته اند، اتصال هنوز قوی است. قایق برای پاپا (کتاب نیل آپارت، روزنامه خبری بروک، 2015 ژوئن 30) نوشته شده و نشان داده شده توسط Jessixa Bagley داستان طوفانی و خالص ترین شکل از عشق، بدون قید و شرط است. من توصیه کامل: http: //librariansquest.blogspot. com / 2 ...

مشاهده لینک اصلی
این برای من است این نوع دقیق کتابی است که من در هنگام توصیف عناوین به والدینی که در جستجوی کتابهایی هستند که با مسائل عمده مانند از دست دادن و غم و اندوه جستجو می کنند، نگاه می کنند. این کتاب در رابطه با از دست دادن و غم و اندوه در راه زیبایی دوستانه است. هیچ قضاوتی درمورد شیوه هایی که در آن کسی گناه می کند، بدون محدودیت زمانی برای گناه، هیچ چیز نیست. عشق و فهم و صبر و شکیبایی در این داستان زیبا و ملایم درخشان است. باکی و مام در حال از دست دادن پاپا با ارسال قایق هایی هستند که باکلی آن را از دریچه ای به اقیانوس بیرون می کشد و یادداشت های آنها را برای پاپا می سازد. داستان از آن جا پیشرفت می کند و پایان آن بسیار خوب است. همه چیز در مورد این کتاب خیلی خوب است. از داستان به تصاویر زیبا. همه چیز فوق العاده است به شدت توصیه می شود و من امیدوارم که یک مدعی برای مدال Caldecott برای 2016 باشد. این برای من است.

مشاهده لینک اصلی
نه، شما این کتاب را در حالی که میز کار عمومی در کتابخانه را در یک صبح روز جمعه صبح کار می کنید مطالعه می کنید و مجبور شدید اشک هایتان را خفه کنید. قایق برای پاپا به زیبایی نشان داده شده است، پر از خجالت، و پانچ بزرگ برای یک کتاب عکس آسان است. این یک Storytime نیست به عنوان خوانده شده با صدای بلند، اما برای هر خانواده ای که بچه های کوچک رو به از دست دادن کسی عالی است عالی است. اجازه دهید آن را به چالش بکشیم، برای هرکسی که غم و اندوه، صرف نظر از سن، خواندن خوب است. من در این کتاب دستور دادم چون در لیست های زیادی قرار گرفتم که ممکن است هفته آینده (11 ژانویه 2016) Caldecott را برنده شود. یک قاتل مشخص است.

مشاهده لینک اصلی
رنگ ها، صحنه ها و زبان این کتاب به داستان پیچیده و دشوار مربوط به غم و اندوه و اشتیاق به آرامی به ذهن و قلب ما اجازه می دهد. این شخصیت های حیوانی (بیبر) فورا انسانی می شوند، نه به این دلیل که آنها لباس می پوشند، بلکه به این دلیل که آنچه که تجربه می کنند، قابل تشخیص است. حتی جوان ترین این داستان را می فهمد و از آن قدردانی می کند، اما منحصر به فرد از احساسات و پاسخ ها برای خوانندگان هر سناریو ارائه می دهد. به عنوان یک کتاب عکس فقط به @، اما خود را به خیلی بیشتر از آن افزایش می دهد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب راز قایق ها


 کتاب رقص با اژدهاها
 کتاب بین دیوانه و رودخانه
 کتاب ناگازاکی
 کتاب قهرمانان و گورها
 کتاب آواز اجساد بی گور
 کتاب همسر مسافر زمان