کتاب دو خیاط هندی

اثر رویین تن میستری از انتشارات اختران - مترجم: فلور طالبی-برندگان جوایز ادبی

این رمان با شکوه و فساد، شایستگی و قهرمانی هند، با یک واقعیت شوم و روایت روایت که به کار کارل دیکنز یاد می شود، رمانتیک است. زمان 1975 است. این مکان یک شهر نامشروع توسط دریا است. دولت فقط اعلام کرده است که دولت اضطراری، که در تحولات خود چهار نفر غریبه - یک بیوه محبوس، یک دانش آموز جوان از ایستگاه تپه ایودیللی خود ریشه دار شده است و دو خیاط که از خشونت کست روستای بومی خود فرار کرده اند، با هم روبرو می شوند ، مجبور به اشتراک یک آپارتمان کوچک و آینده نامشخص. همانطور که شخصیت ها از بی اعتمادی به دوستی و از دوستی به عشق پیروی می کنند، تعادل زیبا، یک چشم انداز پایدار روح انسان در یک دولت غیر انسانی را ایجاد می کند.


خرید کتاب دو خیاط هندی
جستجوی کتاب دو خیاط هندی در گودریدز

معرفی کتاب دو خیاط هندی از نگاه کاربران
HUZZAH - بازبینی 2015 از طریق نمایشنامه رادیویی http: //www.bbc.co.uk/programmes/b05mq8wrBBC توضیحات: نمایشنامه از رمان تحسین Mistrys تحسین در مورد زیر رده Indias. کمدی، تراژدی و داستان پیروزی روح انسان در شرایط غیر انسانی. موسیقیدانان: ساکا پاتنهام طراح صحنه: استیو باند ضبط شده توسط آیههاما منون و کول کریم از رمان رونمینگ معما قسمت 1: دو خیاط - عمو و برادرزاده Ishvar و Om - به شهر می آیند تا از خشونت کست در روستای بومی خود فرار کنند. آنها توسط یک زن پارسی، دینا دالال استخدام می شوند، که از آپارتمان خود لباس زیر را می پوشاند و در تلاش است تا استقلال خود را حفظ کند. او نیز دارای یک مسکن است - یک دانشجوی بی رحمانه، مانک، از کوه ها. همانطور که سوء ظن های اولیه خود را به یکدیگر تبدیل به دوستی و پس از آن عشق، زندگی خود را در برابر بحران هند در بحران بحرانی، در طول اضطراری @ @ از اواسط دهه 1970 - یک دوره ناشناخته ناآرامی سیاسی بزرگ و نقض حقوق بشر است. قسمت 2: عمو و برادرزاده، ایهار و ام به شهر رفتند تا از خشونت کست در روستای بومی خود فرار کنند. آنها شروع به کار به عنوان خیاط در تخت تنگ دینا، یک بیوه Parsi میانه ساله. Maneck، دانشجوی بی رحمانه از کوه ها، یک اتاق از دینا را می بخشد و چهار غریبه، یک پیوند نامطلوب علیه هندوستان را در بحران تشکیل می دهند - در طولthe Emergency @ اواسط دهه 1970، دوره ای که ناآرامی های سیاسی و انسان نقض حقوق بشر. Episode 3: Maneck، دانشجوی بی رحمانه از کوه ها، یک اتاق از دینا را اجاره می دهد و چهار غریبه به عنوان یک پیوند نامطلوب در مقابل هندوستان در بحران شکل می گیرند.

مشاهده لینک اصلی
خوب است که با نویسنده ای آشنا شوید که هرگز به شما اجازه نمی دهد. Rohinton Mistry یکی از نویسندگان است که سبک مایع، شخصیت های جذاب و دامنه حماسی هرگز نتوانسته است به من ضربه بزند و بنابراین من دوباره به کتاب های او بازگشته ام. در حقیقت من فکر می کنم که من اکنون ممکن است به پایان کار ادبیاتم برسم و اکنون متاسفانه به نشستن نزدیک می شوم، شیب های میمون متضاد من را می بینم و منتظر پیشنهاد بعدی خودم هستم. تقریبا ده سال طول کشید، این داستان حماسی دوستی که در برابر فضایThe Emergency @ تنظیم شده است، عمیق و غریب شگفت انگیزی دارد که گاهی اوقات رمانهای کوتاهتر به دست می آیند. علی رغم داشتن بیش از سی کاراکتر اصلی و پیاده روی صدها نفر از کارکنان پیاده روی، هیچ گاه احساس گرسنگی نمیکنم یا اینکه هر فردی را فراموش کرده ام. معشوقه قادر به نقاشی از چنین شخصیت های واضح است که هر کدام فورا قابل تشخیص هستند و برای فریب ها و فریبنده هایشان. آنها ممکن است دوست داشتنی باشند (مرد میمون)، آنها ممکن است ناخوشایند باشند (گونداس های مختلف) اما همه آنها بدون شک بسیار انسانی و معتبر هستند. برای آن دسته از شما هنوز به تجربه کاراکتر لذت بخش از شخصیت های که در صفحات رمان میستری ساکن هستند، پس این مکان بسیار خوبی برای شروع است. هرچند هشدار داده شود، باوجود تحقیر و شادابی داستانهایش، Mistry کسی نیست که برای پایان دادن به خوشبختی فقط برای رضایت خواننده ارائه دهد.

مشاهده لینک اصلی
یک رمان غم انگیز و افسرده. \"تعادل خوب\" توسط میستری هرگز حفظ تعادل بین داستان های شاد و غم انگیز است. هیچ چیز خوب در زندگی کاراکتر اتفاق نمی افتد. تعادل به طور کامل توسط غم و اندوه غلبه می کند. این یکی از آن رمان هایی است که شما خواندید چون چیزی باعث می شود تا آن را حفظ کنید، هرچند زمان و مابین شما تصور می کنید (بخصوص مختصری) شخصیت ها خیلی درست نیستند یا واقعی نیستند (وجود دارد اقدامات شما را از بین می برد) و همچنان خواندن ادامه دهید. دلیل اینکه من می توانم برای دوست داشتن رمان نقطه پنجم باشد، ریشه رمان (دوره زمانی انتخاب شده)، جنایات در روستاها و شهرها در دوران اضطراری در هند است. این رمان بدون هیچ گونه شک و شبهه توضیح می دهد که شکنجه های ناشی از فقر در هند در طول زمان های مختلف. اما نویسنده بیش از حد به درک تمام زمینه با چهار شخصیت اصلی، و بیشتر طبیعی است، هر پیچ و تاب و تبدیل شدن به داستان شروع به دنبال مانند تصادفات اجباری است. تصویر واقعی از فرهنگ و شخصیت پارسی یکی از اعضای اصلی معشوقه \"موضوع موضوعات\" توسط همان نویسنده به مراتب برتری از این یکی به نظر من است. توصیه می شود فقط اگر میخواهید احساس غم انگیزی و غم انگیزی داشته باشید، فقط از این رمان فاصله می گیرید که در زمان سختی در هند در افراد فقیر بینظم است. آن را در معرض خطر خود بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
در صورتی که من بیشتر از یک دلیل نیاز داشته باشم، نباید دوباره کتابهای اپرا را بخواند (بعد از سقوط در زانوهایتان)، این است. وقتی Indira Gandhi مسئول بود، این کتاب بسیار وحشتناک است در مورد افرادی که در هند زندگی می کنند. من فکر کردم که آن را به عنوان داستان تاریخی بالقوه - و در واقع، تصاویر خنده دار از کمپین های ضد انعطاف پذیر گسترده توفانی بود - اما من متوجه شدم غیر ممکن است که از طریق داستان افسرده. من از این کتاب با احساس سنگین کنار آمدم که می تواند همه چیز را بدتر کند، حتی زمانی که آنها برای مدت طولانی بد بوده اند که شما مطمئن هستید که آنها باید بهتر شوند. خیلی افسرده!

مشاهده لینک اصلی
@ (راز بقا) حفظ تعادل بین امید و ناامیدی است. این نقل قول بین دو غریبه در یک قطار در سال 1975 هند است. این رمان ویرانگر، تقسیم چهار زندگی را در طی اقدامات اضطراری Indira Ghandis که شامل عقیم سازی انبوه، اردوگاه های کار و تخریب زاغه ها است، به تنهایی نامگذاری می کند. این رمان یک چشم افتخار واقعی برای بی عدالتی ناخوشایند در برابر فقرا و ناامن در این زمان بود. اگر شما به هند علاقه دارید یا سیستم کست این را باید بخوانید. اما باید پیش بینی کرد: می تواند خیلی افسرده باشد. با این حال، همانطور که افسرده است، آن را افزایش می دهد که چگونه این شخصیت نه تنها تحمل سختی خود را، اما تحمل سخاوتمندانه و محبت. این رمان است که نشان می دهد که چگونه روح انسان می تواند از طریق ناامیدی و ناامیدی غلبه، و من احساس می کنم من یک شخص بهتر برای خواندن آن.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دو خیاط هندی


 کتاب چه کسی از ویرجینیا وولف می ترسد
 کتاب دختر خاندان گات 1
 کتاب برفک
 کتاب سرزمین گوجه های سبز
 کتاب بازگشت به خانه
 کتاب راز فال ورق