کتاب دنیای معرکه تام گیتس

اثر لیز پیشون از انتشارات هوپا - مترجم: بهرنگ رجبی-برندگان جوایز ادبی

Meet Tom Gates. When his teachers don’t have their beady eyes on him, he likes to draw pictures and write about stuff, like last summer’s worst camping vacation ever (five merits!), or how much he hates sitting next to nosy Marcus Meldrew, the most annoying boy at school. All Tom really wants is to score tickets to see the best band ever, Dude3, when they come to town, and to impress Amy Porter, who is very nice and smart (but is currently ignoring him). Tom’s teachers think he is easily distracted and “lacks focus,” but that’s a bit harsh — can he help it if his grumpy big sister, Delia, made him late for school (again), or that last night’s homework had to be sacrificed to stave off a vicious dog attack?


خرید کتاب دنیای معرکه تام گیتس
جستجوی کتاب دنیای معرکه تام گیتس در گودریدز

معرفی کتاب دنیای معرکه تام گیتس از نگاه کاربران
چیزی مورد نیاز خنده دار و سبک برای خواندن مورد نیاز است. این کتاب به من خندید و خاطراتی را از زمان جادویی به نام کودکی به ارمغان آورد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب خوب! خنده دار است و دودل خوب دارد!

مشاهده لینک اصلی
حتی اگر من این کتاب را بخوانم، اما تمام کتابهای لیز پیکتون خیلی خوب است و شما باید حداقل این کتاب را بخوانید زیرا این واقعا خوب است. به عنوان یک 5 *

مشاهده لینک اصلی
این کتاب آبپخش خالص است! می شنود به خوبی در میان کتاب در کشو مانند و Timmy تابر و بچه Wimpy serierne.Bogen'm تام گیتس: جهان درخشان من و آن را توسط یک انگلیسی به نام børnebogsforfatter لیز Perchon.Serien نوشته شده بود تدریجی است PA ¥ 12 کتاب (3 پا ¥ دانمارکی) و آن را به یک غول بین المللی bestseller.Nà ¥ R دوشنبه رفتن ¥ با تام گیتس شروع، و سپس ¥ نیز در نمی شک چرا از آن بسیار ¥ popula | r.Den زوزه های خنده دار و تصاویر (که نویسنده iøvrigt نیز ¥ ساخته اند) واقعا underholdende.I این مقدمه ابتدا به هموطنان عزیز تام گیتس، ما می شنود میان چیزهای دیگر، در مورد شکست خورده کمپینگ خانواده اش ( پدر تام اصرار داشت، دلیل آن ارزان است به اردوگاه)، واقعا ناهار زشت (بله، شما می توانید در مورد مرطوب عمدتا از مواد تشکیل دهنده پا ¥ pizzaðŸ ~،)، Toms در TRA عنوان خوانده شده |! خواهر LSE دلیا، به عنوان تام را می سازد بعد از تعطیلات تابستان، بعد از تعطیلات تابستان، اتاق را در مدرسه تکان دهید و تغییر دهید، بنابراین به جای نشستن در طبقه پایین، اکنون نشستن همه معلم که می توانید در سوراخ های بینی خود نگاه کنید! اما واقعا بد از آن است که هنوز برای تام در حال حاضر در کنار امی پورتر، است که ... شیرین (اگر او را نادیده بگیرد از حد) تعداد زیادی از تصاویر .با نشسته است، این کتاب به سرعت شده است خواندن و من فقط می توانم سری توصیه گرمترین برای عزت نفس از یک 8-9 ساله

مشاهده لینک اصلی
* آه * چه می توانم در مورد دنیای درخشان تام گیتس بگویم؟ من یادآور خاطراتی از یک بچه Wimpy! به جز شخصیت در مدرسه ابتدایی به جای دبیرستان (یا مدرسه راهنمایی برای کسانی که در آمریکا زندگی می کنند) بود و داستان داستان / نوشتن او حتی بیشتر از گرگ ها وحشتناک بود! علاوه بر این، او تنها خودخواه، ساده و ذهن، مضحک و آزار دهنده بود، اما حتی بیشتر از یک پسر معمولی بود که گرگ همیشه می توانست داشته باشد - و آن چیزی که می گفت! من برای تامس خواهر بسیار متاسفم، که شخص در هر نوبت مورد آزار و اذیت قرار می دهد. من واقعا برای او متاسفم. همه چیز هر کاری انجام می شود خارق العاده است! و بله، او تام @ creep @ را میپرسد، اما آنچه که امروزه برادران ما نیست، به هر حال. من قصد دارم این مجموعه را به پایان برسانم. امیدوارم، تام هوشمندتر شود. با تبریک به لیز پیچون در انتشار یک سری جدید!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دنیای معرکه تام گیتس


 کتاب دو خیاط هندی
 کتاب مرگی کوچک
 کتاب بر باد رفته
 کتاب دختری در قطار
 کتاب پیش از آنکه بمیرم
 کتاب ظرافت جوجه تیغی