کتاب دادگسترها

اثر آلبر کامو از انتشارات مجید (به سخن) - مترجم: پرویز شهدی-برندگان جوایز ادبی

آلبوم کامو، بازیگرانی است که در سال 1949 نوشته شده و در زمینه انقلاب روسیه در سال 1905 قرار دارد. در زمانی که مشکلات سیاسی در اروپا بوجود آمد و جنگ جهانی دوم هنوز در خاطرات همه جا حضور داشت، کامو این مفهوم را بررسی می کند تعامل و تعامل آن با اخلاق و ارزش ها. هر شخصیت سطح متفاوتی از تعهد به علت را به وجود می آورد: بعضی ها از حسادت و انتقام رانده می شوند، اما همه خود را بی ادعا می گویند که استفاده از خشونت برای دستیابی به یک روابط بهتر با روسیه.


خرید کتاب دادگسترها
جستجوی کتاب دادگسترها در گودریدز

معرفی کتاب دادگسترها از نگاه کاربران
بیت های تاریخی در آن جالب هستند. اما اکتشاف صرفا فلسفی و تقریبا کاملا ذهنی از آنچه شورش و انقلاب به معنای آن است، و اعلام ثابت کامو از آنچه که @ یا علیه تاریخ @ (بدون حتی توضیح آنچه که او به معنی از طریق تاریخ) توضیح می دهد بسیار خسته کننده است. برخی از پاراگراف ها حتی غیر قابل درک نیست اگر شما نمی توانید درک قطعی فکری خود را درک کنید.

مشاهده لینک اصلی
3.5 ستاره بازی های عجیب و غریب قدیمی و معمولی، با وجود اینکه متافیزیکی هستند. هرچند که شامل برخی از گفتمان فلسفی است که شما ممکن است انتظار داشته باشید، آن را مانند Dostoyevsky اولیه نسبت به اواخر Camus.trans خواند. استوارت گیلبرت

مشاهده لینک اصلی
این بیشترین بازدهی کار کامو است. شخصیت ها پر است اما قطعه سرد است. جایی که Caligula پر از اشتیاق، خشم، ennui است. این بازی همه موارد فوق را دارد اما به نظر می رسد ملودرام ارزان قیمت است. این ممکن است بهترین تحقیقاتی باشد که من بتوانم در مورد افزایش تفکر شوروی فکر کنم، اما به عنوان یک قطعه بزرگتر، وزن برخی از کارهای دیگرش را از دست نمیدهد.

مشاهده لینک اصلی
قطعه بسیار خوبی برای زیبایی شناسی قرن است. رکورد در پایان بسیار جالب است و به یاد می آورد که تماشاگران سال 1949 می توانند خود را در این تروریست های روسی تشخیص دهند. در حقیقت، آلمانی ها فقط تروریست ها را در مقاومت دیدند. همچنان مسئله تروریسم جذاب است و اصطلاح عادلانه مبهم مبهم است.

مشاهده لینک اصلی
بازتاب های اخلاقی اعضای سلول تروریستی بر اهداف صادقانه قابل قبول برای این علت است. اندیشه در مورد خشونت مشروع و آن چیزی که می تواند به عنوان بی فایده در دفاع از مظلومان و همچنین توجیه اقدامات خشونت آمیز آنها شناخته شود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دادگسترها


 کتاب هرگز ترکم مکن
 کتاب دست های آلوده
 کتاب راه
 کتاب جنگی که نجاتم داد
 کتاب خیابان میگل
 کتاب سرنوشت زنان و دختران