کتاب خوشبختی در راه است

اثر آلیس مونرو از انتشارات ققنوس - مترجم: مهری شرفی-برندگان جوایز ادبی

ده داستان فوق العاده جدید توسط یکی از محبوب ترین و تحسین نویسندگان - برنده جایزه بین المللی مرد بوکر 2009.

در داستان اول یک زن جوان و مادر از درد بیقراری از دست دادن سه فرزندش از یک منبع شگفت انگیز رهایی یافته است. در یکی دیگر، یک زن جوان، پس از گمراهی غیرمعمول و تحقیر آمیز، به شیوه ای باهوش و شگفت انگیز واکنش نشان می دهد. داستان های دیگر "حباب های عمیق" را در یک ازدواج، بی رحمانه ی بی قید و شرط بچه ها، و چگونگی چهره وحشت زده ی پسر بدست آورده است. و در داستان اصلی طولانی، همراه ما سوفیا کواالفسکی، مهاجری روسی و ریاضیدان قرن نوزدهم، همراه با سفر زمستانی است که او را از ریکی می برد، جایی که از عاشق او دیدن کرد، به پاریس، آلمان و دانمارک، جایی که او یک ملاقات سرنوشت ساز با دکتر محلی و در نهایت به سوئد، جایی که او به تنها دانشگاه در اروپا می خواهد به استخدام یک ریاضیدان زن بپردازد.

با آگاهی و آسودگی، آلیس مونرو یکبار دیگر پیچیده تر می کند حوادث و عواطف دشوار را به داستان هایی می اندازد که بر روی روش های غیر قابل پیش بینی که در آن مردان و زنان جا به جا شده و اغلب فراتر از آنچه در زندگی شان اتفاق می افتد، روشن می شود.

شادمانی بیش از حد ، تحریک آمیز و حتی جسورانه مجموعه.


خرید کتاب خوشبختی در راه است
جستجوی کتاب خوشبختی در راه است در گودریدز

معرفی کتاب خوشبختی در راه است از نگاه کاربران
براوا، خوب، خوب، مونرو، اما خیلی زیاد. (یکی از نویسندگان مورد علاقه من، استروت اوتس و مونرو سه گانه از بهترین) ایتا € ™ احترام که حل و فصل به پایان خواندن این کتاب، با احترام و قدردانی برای ساعت ها لذت بخش و غنی سازی lettura.In این داستان زنان هستند در عین حال شخصیت های اصلی، یک به غم و اندوه برای € ™ ثانیه کشتار کودکان، کودکان بی رحمانه با شخص دیگری، (کودکی، مورد علاقه من)، زنان رها شده، نابود خیانت که آنها پیدا کردن قدرت به زندگی با آینده ای نامعلوم، یا دانشمند بزرگ برای خوشبختی بیش از حد در چشم انداز ازدواج با معشوق، حتی او را احساس نمی کند که او در حال مرگ است. La Munro دارای نوشته های آرام و خشک است، واقعیت ها به ضرورت کاهش می یابد، آنچه که قدرتمند توصیف تجربیات اصلی قهرمانان نسبت به این رویداد است. من معمولا به را به حالت تعلیق هم به خواندن و تأمل در آنچه که من خوانده دلیل © در آن نهفته است که ظرفیت زیادی از این نویسنده فوق العاده، شما را مجبور به فکر می کنم، به سؤالم این سوال، به دنبال پاسخ، برانگیخته، حرکت می کند مرزهای آگاهی، بازگشت به بازی توانایی مونرو â € € œleggereâ پویایی درونی است که ساکن هر یک از ما برگ من حیرت زده کرد، بلکه مسحور، Ã آن © مشاهده تیز و عمیق با چشم خنثی و بدون تعصب. به نظر میرسد ما اینطور فکر میکنیم، چه فکر میکنید؟

مشاهده لینک اصلی
از Daily Lit: In @ Diction، @ توسط پرفروشترین نویسنده آلیس مونرو، یک راوی دوست داشتنی زندگی و خانه هایش را با شوهرش توصیف می کند و سپس توضیح می دهد که این زندگی چگونه پیش از چشم او فرو می ریزد. بقیه داستان راوی ما را در مکان دیگری در زندگی او، با گذشته خود سازگار کرده است، به طوری که ممکن است هرگز انتظار نداشته باشد. گاهی اوقات من نمی فهمم که چگونه معیارها برای جایزه نوبل برای ادبیات استفاده می شود.

مشاهده لینک اصلی
آلیس مونرو ممکن است دلیل من را از داستان کوتاه متنفرم منظورم این است که او بهترین نویسنده داستان کوتاه است - جزئیات کامل، گفتگو درخشان، توانایی شگفت انگیز برای حرکت به جلو و عقب در زمان در لغت بدون درز پاراگراف - اما با این استعداد باور نکردنی می آید (من) تحقق افتضاح که داستان تنها 30 صفحه طول می کشد. و شما می خواهید این 300 باشد. چه چیزی حتی معنی ندارد زیرا داستان های کوتاه چیزی خاصی دارند - چیزی در پانچی طرح، سرعت چیزها، که به شما می گوید که نمی توان آن را داشته باشد. ™ t - برای بیش از 30 یا 40 صفحه نگهداری می شود، و در عین حال، درخشندگی شخصیت ها و پیچیدگی انگیزه های آنها است که نمی توانم کمک کنم، اما فقط کمی خشمگین باشم که آنها را درگیر بودن * کوتاه *. در هر صورت: این مجموعه ی تیره است. قتل، خیانت، چاقو و تقلب و سفرهای قطارهای سرد. داستان آخر و قهرمانانه در مجموعه به لحاظ زمان و تنظیم، کمی بدیهی است - داستان های تاریخی آن و در سوئد / دانمارک / آلمان تنظیم شده است، اما با تردید در مورد اینکه زنان چه میزان خواسته ها و فرصت های خود را برای مردان در زندگی خود و یا زنان وابسته (به نقطه خشونت های بزرگ) در مردان و یا تمایل به خشونت است که در هر یک از ما زندگی می کنند فقط در انتظار خاص - هر چند نه لزوما فوق العاده - شرایط برای بیرون آمدن. هرگز. من برخی از جاه طلبی ها را برای خواندن تمام مجموعه های آلیس مونرو در سال آینده، اما بعد متوجه می شوم که من باید پس از هر داستان چندین روز از خواندن، زیرا من آنها را بسیار شدید پیدا کنید. پس شاید من نتوانم. یا شاید یک هفته یا چیزی بخوانم. این یک زندگی سخت برای خواننده است زمانی که چالش این است که چگونه از روی درخشش بیرون بیایید تا آن را از بین ببرید یا زیبایی خیره کننده آن را نابود کنید.

مشاهده لینک اصلی
من کمی با این کتاب نا امید شدم (اما این ممکن است فقط به این خاطر بود که کتابهای دیگری از مونرو وجود دارد که بیشتر از آن قدردانی شدم). با این حال برخی از داستانهایی که من دوست داشتم (بیشترین دوست @ Fiction @ را دوست داشتم) بود، اما من فقط موفق به نوشتن چند کلمه در مورد اولین داستان در هنگام خواندن آن بودم. بنابراین در اینجا این است: ابعاد ***** چگونه مادر می تواند با مرگ فرزندان خود مقابله کند؟ Doree نمیتواند کمک کند، اما وی را در معرض افسون قرار می دهد و او را به خاطر داشتن یک شب در تلاش برای اجتناب از صحنه های شوهرش، از بین می برد. در حالی که در راه دیدار از شوهر که در حال حاضر در بیمارستان بستری است برای افرادی که دارای شرایط روحی هستند که مرتکب جنایات شده اند، او موفق به استفاده از اطلاعات پزشکی کمی که از این شوهر بدست آورده است در حالی که تمایل به فرزندان خود دارد نجات جان جوانان دیگر. آیا تصادفی است که او اقدامات کمک های اولیه را از فردی می داند که در حال حاضر به عنوان یک هیولا توسط او و جامعه شناخته شده است، آیا تصادفی است که او در راه او برای دیدار از شوهر هیولا خود است، این راه را برای تبادل گناه او / مونرو به این سوالات پاسخ نمی دهد، اما به طور ضمنی در این داستان به آنها می گوید، به نظر می رسد به شدت تأکید می کند که همه چیز به دلایلی، حقیقت وحشتناکی اتفاق می افتد و همه چیز مرتبط است. آیا اتفاق می افتد تعادل معنوی در مبارزه بین خیر و شر در جهان ما ایجاد می کند؟

مشاهده لینک اصلی
کتابهای آلیس من برای من مطمئن هستند؛ من می دانم که، خواندن داستان هایش، من یک مواد مغذی را تحریک می کنم و در عین حال جذاب هم می بینم. که من خودم را در دنیایی از ظلم و کرامت ظریف غرق خواهم کرد، که در آن شر و رنج (و همچنین ظلم و ستم زندگی روزمره) با هیچ قیمتی بیرونی بیان می شود. این مجموعه استثنا نیست، گرچه چیز کمی متفاوت است: یک موضوع تکراری و یک داستان بسته شدن درخشان (که عنوان را می دهد). ممنون از شما، Signora munro

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خوشبختی در راه است


 کتاب زمین انسان ها
 کتاب حتی سگ ها
 کتاب خوشه های خشم
 کتاب ساقه بامبو
 کتاب ریشه ها
 کتاب برهوت عشق