کتاب ترس و لرز

اثر سورن کی یرکگور از انتشارات نشر نی - مترجم: عبدالکریم رشیدیان-برندگان جوایز ادبی

In Timore e tremore Kierkegaard tenta di rispondere all’angoscioso dilemma della rinuncia, il sacrificio richiesto dalla ragione: la dimensione del silenzio e dell’assurdo pieno di solitudine e di sofferenza della fede, che «comincia là, appunto, dove la ragione finisce». Raccontando la storia di Abramo e la paradossalità del sacrificio del figlio Isacco che gli viene chiesto da Dio, Kierkegaard mostra la radicalità dell’atteggiamento religioso. Una rassegnazione infinita e un credere nell’assurdo che inducono l’autore a porre il problema del rapporto dell’individuo con il tempo e la realtà, e a sviluppare l’idea dell’unione di necessità e libertà, di finito e infinito, realizzata nell’io.


خرید کتاب ترس و لرز
جستجوی کتاب ترس و لرز در گودریدز

معرفی کتاب ترس و لرز از نگاه کاربران
ابراهیم نمی‌تواند سخن بگوید. از این رو متناقض است که از او بخواهیم سخن بگوید...

مشاهده لینک اصلی
این مقدمه من بود به سورن خیلی باحال. من فکر می کنم skittles.But خود را به nitpick: 1. من واقعا واقعا کاملا موافق چیزی نیستم که Soren می گوید 2. در اینجا برای یک نفر: به نظر می رسد Soren می گوید (شاید من او را درک نادرست) اما او به نظر می رسد می گویند که ایمان به نوعی در تناقض به دلیل، یا ناسازگار با دلیل است، زمانی که ایمان شروع می شود پس از آن دلیل استراحت ... اما isnt این چیزی است که ملحدان از آن ممانعت می کنند؟ به عنوان یک مسیحی که کلمه خداحافظی را می خواند، می بینم که ایمان من و زندگی فکر من منطقی به یکدیگر باز است. آنها دوستان در راه خدا هستند، اما منزوی نیستند، اما دوستان. دلیل آن می گوید،Hey، ایمان، شما واقعا همه آن احمق نیست. @ و ایمان می گوید، @ بستگی دارد که چه و یا چه من من زیر! @ و پس از آن chuckles، آیا دلیل است. این موضوع ایمان (که Soren در مورد صحبت می کند) است که است مهم. و ما می توانیم بدانیم و دلیل خوبی داشته باشیم، در حقیقت ما باید دلیل خوبی داشته باشیم، ایمان به چیزی داشته باشیم، به چیزی اعتقاد داشته باشیم تا زندگی خودمان را به کسی بدهیم. از آنجا که اگر هیچ دلیل خوبی نداشته باشید، پس چرا ایمان دارید؟ آنچه درباره وحی است، چیست؟ خدا خودش را در عیسای مسیح نشان داده است، به طوری که ایمان من منطقی نیست، نه منطقی و نه کمتر. آنچه Soren درست کرد این بود که اعتقادات من نسبت به خدا بیش از حد است. اما آنها کمتر نیستند. اما پس از آن، خداوند انسانی است، اما اگر او پوچ باشد، واقعیت پوچ است. و واقعیت پوچ است چه چیز خنده دار است واقعیت شگفت انگیز است، به همین دلیل ایمان تنها از خدا (از جمله منبع ایمان) می آید. اما دلیل هم همین دلیل است که از خدا می آید. و من می توانم حرف بزنم، اما من خسته ام و من هیچ حس و حال ندارم.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب بسیار آموزنده بود. @ @ مرتب سازی بر حسب @، اما از فلسفه انتظار می رود. این کتاب یک بررسی کامل از ایمان است و از آبراهام ها تقریبا قربانی ایساک به عنوان پایه ای برای بررسی ایمان استفاده می کند. آنچه که من در مورد راه او توضیح می دهد این است که او آن را در چنین راه به پایین زمین می کند. عجیب و غریب، عمیق، سارق و پرسش و پاسخ، او یک فیلسوف واقعی است. اما آنچه منحصر به فرد است این است که شما واقعا در طول این کتاب می بینید که او یک مسیحی واقعی و ممتاز است. عشق او به خدا احساس می شود، اما هرگز ناخوشایند بیش از حد (و یا واقعا به طور معمول برای این ماده بیان شده) در طول کل این کار تحسین او، که تقریبا عاقبت به کار قبلی خود را / یا: قطعه زندگی است. همانطور که همیشه می توان انتظار داشت که آن را با گلدان های مخصوص گلدان های فلزی در خود بگنجانید. توصیه میکنم مگر اینکه شما طرفدار فلسفه هستید، Kierkegaard خود، و یا الهیات ممکن است این را تا حدودی متراکم. حتی اگر شما یک طرفدار هستید، توصیه میکنم که به طور جدی سعی نکنید این همه را در یک لحظه بخوانید؛ برای به دست آوردن بهترین لذت و روشنگری از این کتاب، یک برجسته کننده آماده یا سعی کنید به نشانه، چیزی یا حتی کل صفحه جالبی پیدا کردید، بنابراین میتوانید به فکر کردن درباره آنچه که گفته می شود بروید و آن را بعدا به آن بازنویسی کنید .

مشاهده لینک اصلی
برای رسیدن به دین مذهبی در چشم، درک هسته آن، یک درخشش خاص دیوانه ای را می بیند و سپس آن را در آغوش بگیرد. SK حقوقی بر روی داستان ابراهیم به عنوان مثال هسته ای از ایمان یهودی مسیحی می پردازد. یکی از چیزهایی که باید بشنوید اینست که نمیتوانید @ را بکشید و بگوئید: الهی خدایا، این به نظر منطقی است. @ آن کاملا متفاوت است که بشنوید، یک کودک بیگناه را که مهمترین چیز شما در زندگی شماست، بکشید @ و هنوز هم می گویند: @ OK رئیس، من دارم. @ اعتقاد واقعی استعفای و فرمانروایی است و SK آن را به عنوان توخالی به رسمیت می شناسد مگر اینکه شما باید جهش جهش را با همه چیز مقابله کنید. قضاوت خودتان بهترین است. البته داستان واقعی ابراهیم نشان دهنده ی وحشت ایمان کور است. آنچه ابراهیم باید انجام دهد، گفته می شود: \"فک می کنی سرت را صدا می کنی، خدای شما، شیطان یا توهم است!\" پسرم لعنتی من و من هر ایمانی را که به من می گوید قتل او را رد میکنم، رد میکنم. @ به یک معنا، SK مسئله را مطرح کرده در Platos Euthyphro. آیا خدایان مقدس (خیر) دوست داشتنی هستند؛ زیرا آنها خدایی هستند، یا خدایانی هستند که دوست داشتنی هستند؟ به طور کلی، اسکالر می گوید که ایمان واقعی بعدا است و بنابراین وقتی خدا می خواهد قتلش را انجام دهد خوب به قتل برای من این منجر به اعتقاد مذهبی می شود، زیرا آنقدر برای من روشن است که ابراهیم انتخاب اشتباه را انجام داد. و اگر خوب مستقل از حکم الهی باشد، حکم @ god @ از لحاظ اخلاقی بی اهمیت است. شوالیه ایمان دیوانه است. آنها هواپیما را به ساختمان می بردند. این یک مورد فوق العاده غیرقابل تصور برای عدم اعتقاد است.

مشاهده لینک اصلی
Kierkegaard بر روی داستان کتاب مقدس ابراهیم بازتاب می کند تا استدلال دیالکتیکی را بیابد که ثابت می کند که ایمان یک پارادوکس است که هیچ فکر نمی تواند درک کند، و سپس او سه مشکل مختلف را مطرح می کند که بعدها به اصول اگزیستانسیالیسم مسیحی تبدیل شدند: الهیات، اخلاق و زیبایی شناسی. یکی از ایده های کلیدی این کار اینست که می تواند یک تعلیق روحانی اخلاقی باشد. Kierkegaard عمدتا استدلال می کند که اخلاق، به عنوان مخالفت با زیبایی شناسی قابل احترام اما احساساتی، مسئولیت عظیمی در مورد شانه های هروز (در این مورد ابراهیم) و هشدار دادن به ایمان بالاتر از توضیحات منطقی است، اما فرد می تواند تنها از طریق ایمان به خدا نزدیک شود، از این رو این دیگر موردی از استفاده از علم خالص نیست، بلکه اعتماد کور را به یک موجود بالاتری قرار می دهد. کیرکگارد معتقد است که ایمان دقيقا نقطه شروع است و به منظور فهمیدن پوچ باید جهش ایجاد کند. من فکر کردم که هر دو خنده دار و پوچ بود که من در نقل قول در یک مقاله در مورد درک دلیل لایبنیتز پس از خواندن این کتاب به پایان رسید، آن را گفت: Natura non facit saltum - طبیعت هیچ جهش نیست.

مشاهده لینک اصلی
ایمان، جایی که تفکر از بین می رود. البته این همان احساساتی است که توسط کسانی که از دین ناامید شده اند، تردید دارند. آنها می گویند، مسیحیت، افراد زیادی را که تفکر را رد کرده اند، ایجاد می کنند. ایمان نمی تواند با منطق توصیف شود، پس از اثبات مراحل از عمل به عمل. Kierkegaard همانند CS لوئیس بارها و بارها این سوال را بهتر از هر غیر مسیحی ارائه داده است. اگر اعمال Abrahams مرز افسون باشد، چرا ما او را بزرگ می نامیم؟ Kierkegaard نشان می دهد که ابراهیم می دانست که او ایزاک را دریافت خواهد کرد. Kierkegaard به سوالات من در مورد ایمان پاسخ نمی دهد و یا به من آموزش می دهد که چگونه وفادار باشم. او خود را نشان می دهد مردی که با همان سؤال مبارزه می کند، کسی که عمیقا در منطق ریشه دارد، اما خود را کاملا به ایمان اختصاص می دهد. نقل قول مورد علاقه (ص 62): من پاسخ می دهم: . من شخصا یک شخص متکبر از نظر طبیعت هستم، مانند همیشه دشوار ساختن حرکت ایمان، هر چند من خودم را به یک دشواری متصل نمی کنم که با غلبه بر آن یک مرد پوک را به بیرون از عادی ترین و ساده تر، شخص ذهني بدون سختي دچار مشکل شده است. @

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ترس و لرز


 کتاب مدرسه
 کتاب زمان دست دوم
 کتاب هری پاتر
 کتاب خانه روان
 کتاب دکتر ژیواگو
 کتاب شگفتی