کتاب تازه کارها

اثر ماریو بارگاس یوسا از انتشارات بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه - مترجم: خجسته کیهان-برندگان جوایز ادبی

سران (1959) اولین اثر منتشر شده ماریو وارگاس لووسا بود و با اولین شناخت ادبی او، جایزه آئول لئوپولدو به دست آورد. بر طبق نظر نویسنده، "اربابها یک میکرو کلاسیک کوچک از آنچه که بقیه کتابهای من تبدیل می شوند،" است. وقتی نوشت: The Cubs (1967) نویسنده پرو در حال حاضر ماریو وارگاس لواسا میگوید: "از تمام آثاری که نوشتهام، شما که دارای تفاسیر متنوع تر است. "[از پشت سر هم] از شخصیت های اصلی نوجوانان این دو متن، نشان دهنده ی استبداد و خشونت است که جامعه را علامت گذاری می کند و انتظارات ساکنان آن را نابود می کند.


خرید کتاب تازه کارها
جستجوی کتاب تازه کارها در گودریدز

معرفی کتاب تازه کارها از نگاه کاربران
بدون تردید Vargas Llosa یک داستانپرداز عالی است. داستان های آنها برای من، نشان دهنده چیزی از صمیمیت و طراوت است. این متون (توله سگLos @، یک رمان کوتاه یا یک داستان بلند با توجه به نظر می رسد؛ دو داستان دیگر) نشان دهنده یک کوچک ± بخشی از زندگی نوجوانان پرو. دوست داشتن آنها، دوستی های آنها، ناامیدی ها و حتی احکام آنها، این همه در یک جامعه به طور فزاینده شهری، مدرن و هنوز، کمی محافظه کارانه است. جوانان در این داستان ها انگیزه، تمایل به زندگی، تمایل به داشتن بیشتر از آنچه که باید دارند، احساس می کنند. مجموعه ای از شخصیت ها و موقعیت هایی وجود دارد که شرایطی را که این کودکان می خواهند زندگی کنند نشان می دهد: زندگی به طور کامل @ توله سگ @ متفاوت از داستان هایی است که دنبال می کنند. از گسترش بیشتر، آن ساختار مانند بلوک، اما سیال است. گفتگوها وجود دارد اما مشخص نیستند: همه چیز یک داستان در حال اجرا است، مانند گفتگو. زبان بسیار Peru است و اصطلاحات خاصی از طریق متن مورد توجه قرار گرفته است. به همان شیوه، طرح بیشتر توسعه یافته است، زیرا با زندگی کوئلار شروع می شود و با زندگی کوئلار به پایان می رسد. همانطور که در این مورد، داستان های دیگر در مورد آموزش و در مورد رفتن به زندگی با همه این نشان می دهد. نقش راوی در اینجا جالب است: او به ما زندگی @ puppies @ به عنوان اگر او بخشی از آن است، اما در واقع او خارج از آن است. شهرنشینی بسیار، مدرنیته و مراحل را به یک جامعه توسعه یافته: من در توله سگLos فکر می کنم @ هیچ آزمایش توسط بارگاس یوسا، در ساختار و جنبه TA © cnicos.Igualmente، شهرستان است که در سه قصه است. این نمایندگی از دهه 60 میلادی در شهر پرو است، اما دقیقا نمایندگی از جوانان هر دوره از هر کشوری است. جالب است، علاوه بر این، شخصیت مرد در این شهر بسیار مشخص است. در نهایت، آن است که بسیار شخصی، من در سبک بارگاس یوسا فکر می کنم برخی از طنز ظریف، یک طنز بسیار خوب است که چشمک می زند در بازگویی وجود دارد. داستان های خوب و خواندن لذت بخش. توصیه شده

مشاهده لینک اصلی
مجموعه ای بی نظیر و خسته کننده از داستان های کوتاه. اکنون، نویسنده از زمان انتشار اولین اثر خود را ببخشد و از آنجایی که او برنده جایزه نایب است، مطمئن هستم که کارهای بعدی او فوق العاده خواهد بود. با این حال، با مطالعه این اولین کار، من به این نویسنده احترام نمی گذارم. این مجموعه باعث تحریک من شد، من را خسته و ناراحت کرد. با این حال، من امیدوارم که این نظر تغییر کند. 1. توله ها. من متنفرم، نفرت دارم که نشانه های نقل قول برای جدا کردن گفتگو از مونولوگ داخلی وجود ندارد. همچنین، این یک داستان است که چگونه یک مرد دیک خود را از دست داد و چگونه زندگی خود را تغییر می دهد. با این حال، این مزایا را از این ایده به اندازه ای که می توانست استفاده نکند و به جای آن به نظر می رسد فقط یک داستان درباره یک مرد بدون هورمون و بدون آلت تناسلی است. 1/5 2. رهبران حداقل این علامت نقل قول داشت، اما گفت و گو غیر طبیعی بود و داستان فراموش نشدنی و غیرقابل توجه بود. 1/5 3. پدربزرگ حالا این یکی به طرز ماهرانه ای جالب بود و کوتاه است، بنابراین خوشایند نیست. یکی از قطعات سرگرم کننده در مجموعه. 2/5 4. بازدید کننده درباره یک جنایتکار خطرناک و پلیس و بانوی پیر در جنگل. کمترین سرگرمی 2/5 5. در فرصت یک فرصت استراحت، فرصت هدر رفته، فرصت هدر رفته، فرصت هدر رفته است. ناامیدی فوکین از آنجایی که در واقع به نوعی سبک و جالب توجه بود. 0/5 6. چالش Uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh، این حتی در مورد؟ 1/5 7. برادر جوانتر این یکی شد وحشتناک نبود 2/5 احساس بدی کردم زیرا پدرم این را به من توصیه کرد و اگرچه جهنم میگوید من آن را نادرست میخوانم، میگویم او کتاب نادرستی را به من نشان داد که این نویسنده را به من نشان دهد قادر است. - خسته کننده - Lackluster - UninspiringFinal امتیاز. 2.3 / 10BUY / BORROW / SKIP: پرش

مشاهده لینک اصلی
لوس جفز اولین کتاب منتشر شده برای ورگاس لوسا در سال 1959 بود. این شامل شش داستان کوتاه در مورد جوانان و بومی پرو است. داستانهای \"لوس یوهفس\" (رهبران)، \"ال داسفیو\" (چالش) \"دی دیمینگو\" (روز یکشنبه)، گفتگوی مردان جوان است که در مورد سرخوردگی، سیاست، نوشیدن و بسیاری از برادوی متمرکز است. El hermano menor (برادر جوانتر) و Un visitante (بازدید کننده) داستان های چالش برانگیز تر با توجه به موضوع کسی که مرتکب اشتباه شده و یا با اذیت و آزار و اذیت روبرو شده اند. با این حال داستان ای که من از آن لذت بردم بهترین بود، آخرین آلبوم الآبئولو (پیرمرد) پیرمردی بود که در انتظار دیدن نوه اش همیشه از بین رفته بود و زمانی که او را می بیند او کمی مشتاق است. در هنگام رانندگی در نزدیکی برخی از زاغه ها، او به احتمال زیاد با جمجمه کودک فقیر می آید. پدربزرگ با ایده آموزش او به عنوان یک درس با جمجمه می آید و داستان یک پایان بسیار خشن سیاه و سفید است (هیچ اسپویلر داده نمی شود). این تم ها خود را در رمان های بزرگ تر و پر زرق و برق تر تکرار می کنند. با هم یک داستان به نام Los cachorros (The Puppies) از سال 1967 تکرار شده است. این نیز گفتگوهای زیادی را ایجاد می کند که این چالش برای خودم، مبتدی برای خواندن اسپانیایی است، اما فرمت من در کتاب معروف خود مکالمه در کلیسای جامع تکرار کردم، بنابراین می دانستم که چه چیزی برای من بود. داستان غنی با تصاویری است که شامل یک گروه از دانش آموزان جوان است که در سراسر فوتبال بازی می کنند و زندگی خود را در طول چند سال تحصیل در کالج پوشش می دهند. به طور معمول Vargas Llosa، بسیاری از bravado، نوشیدن، داستان های رمانتیک شکست خورده و پدر و مادر به چالش کشیدن (lalways به عنوان los viejos - مردمان قدیمی اشاره شده است). با گذشت زمان، زندگی تغییر می کند. بینش لذت بخش به مواد اولیه او.

مشاهده لینک اصلی
اگر چیزی را از اولین رمان دربارهی ماریو وارگاس لووسا بخوانم، این روش من شناسایی شخصیتهای La Ciudad و Los Perros است و من میتوانم آنها را در جهان شناخته شده خود، از جمله مکانها و محیطها، نقشه کنم. شاید آن زمان بود که من آن را خواندم و شخصیت ها در مورد سن من بودند اما حالا که دوباره به خواندن این نویسنده ادامه دادم، احساس می کنم همان شیوه است و من بیشتر از توانایی او برای به دست آوردن من به داستان قدردانی میکنم استخوانها. دوباره ما زندگی جوانان، نوجوانان را در فرآیند رشد، بلوغ (و یا نه) می بینیم، با چالش های جامعه ماچو روبرو هستیم که در آن توسعه یافته و به وضوح منعکس کننده مشکلات است که آنها را برای تبدیل شدن به مرد روز فردا یک پروسه بسیار ماتریس است، که گاهی اوقات به راحتی و گاه گمراه می شود، مانند اندیشه های جوانان. سبک Vargas Llosa این خاصیت را دارد که اجازه می دهد ما تقریبا در حروف به کار رفته و به ما اجازه می دهد تعداد زیادی از رویدادها را تقریبا بلافاصله بخوریم. خواندن بسیار پر جنب و جوش می شود و در واقع خیلی سریع می رود، تقریبا مثل زندگی این پسران که در پیش چشم ما می چرخد. به نظر می رسد خواندن واجب برای فهمیدن نویسنده که امروزه در مد برای داشتن او جایزه نوبل را به دست آورد، اما برای چندین دهه داستانهایش را با روایت ساده نوشت اما با پس زمینه ای پیچیده به عنوان زندگی خود.

مشاهده لینک اصلی
این مجموعه برای اولین بار از داستان های کوتاه که ماریو بارگاس یوسا در سال اول خود ± سیستم عامل نوشته شده به عنوان یک نویسنده به من دو احساس متضاد از لذت گرفته، توصیف ویژگی های خود را از درخشش در حال حاضر او با اشاره نویسنده و زمان ناامیدی دلیل دوست داشت که خیلی نمی عنوان داستان از کورتاسار یا مانوئل Espada.En مثبت خداوند داستان واقعی پر از تنش است که باعث ایجاد بارگاس یوسا. عنصر مشترک رویارویی بین گروه ها، باندها، وفاداری به دوستان، دفاع از آنچه اعتقاد بر این است یا چه چیزی است، تولید داستان های سریع ء عمل و به طور همزمان با شرح درخشان از احساسات است که آنها آزاد و توسعه می کنند. یک لذت در بخش ناامید کننده عدم نتیجه گیری، بستن بیشتر داستان ها است. سخت ترین در هنگام نوشتن و به ویژه در هنگام نوشتن داستان پایان است. همه ما می توانیم ارسال اصول بزرگ اما نزدیک شدن آنها را به درستی: تعجب، امیدوارم، با یک درب به طور کامل محصور و یا باز کردن، آن را واقعا complicado.Creo به خواندن بارگاس یوسا نیز © n در نقش خود به عنوان نویسنده و مختصری همه چیز خوب است که شما می توانید از آن حداقل در این کتاب که در آغاز، اما صبر کنید،، پیدا کردن یک شاهکار است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تازه کارها


 کتاب عروس فریبکار
 کتاب بل کانتو
 کتاب هنرمندی از جهان شناور
 کتاب با کفش های دیگران راه برو
 کتاب عشق زن خوب
 کتاب خلوت