کتاب بن بست نورولت

اثر جک گانتوس از انتشارات افق - مترجم: کیوان عبیدی آشتیانی-برندگان جوایز ادبی

ملاقات کامل و حقیقی داستان، Dead End in Norvel داستان دو ماهه باور نکردنی برای یک پسر به نام جک گانتوس است که برنامه های آن برای ماجراجویی های تعطیل ناگهان خراب می شود، زمانی که توسط والدین فریبنده او برای آنچه که برای همیشه به نظر می رسد، پایه ریزی شده است. اما فرار می آید جایی که جک آن را بیشتر انتظار می رود، زمانی که مادرش وام او را برای کمک به یک همسایه سالخورده با غیر معمول ترفند - ترفند مربوط به تازه مرده، موم مذاب، وعده پیچ خورده، دختران اسکات کوکی ها، رانندگی زیر سن قانونی، درس از تاریخ، حوادث، فرشتگان جهنم، و بینی های خونین بی شماری. بی وقفه تعجب آور است، این روایت وحشیانه و افراطی نویسنده در بهترین حالت خود است، و خوانندگان با صدای بلند در چیزهای غیرمترقبه در یک تصویر مفرط خنده دار رشد می کنند که در جایی که در آن زمان گذشته وجود داشته است، در حال حاضر گیج کننده است و آینده به طور کامل در هوا است.


خرید کتاب بن بست نورولت
جستجوی کتاب بن بست نورولت در گودریدز

معرفی کتاب بن بست نورولت از نگاه کاربران
این کتاب آخرین کتاب صوتی دوم برای من بود زیرا: الف) آن را برای دانلود از کتابخانه و در دسترس بود.) من به دنبال چیزی بیش از حد سنگین برای گوش دادن به در جاده، به جای انجام بهترین منفجر شدن آواز پات Benatar در ماشین برای 3 1/2 ساعت. من به ندرت به کتاب های صوتی گوش می دهم زیرا بهcheck @ تمایل دارم، اگر راوی عالی نیست. متنفرم از اینکه کتاب خوبی با یک روایت متوسط ​​وجود دارد خراب می شود. بنابراین، این یک جهش برای من بود که ممکن بود آب تیره باشد. چه درماني براي من بود Dead End در نورول یک جواهر واقعی بود که توسط نویسنده Jack Gantos به خودی خود نقل مکان کرد. این برنده جوایز نیوبری از سال 1962، نورولت، PA، با عجله، عجیب و غریب و برخی از شخصیت های فراموش نشدنی است. من رانندگی کردن بزرگراه را خندم سر من در فصل اول. Dead End در Norvelt با کمی حقیقت از دوران کودکی کوچک شهر جک گانتس صحبت می شود و با برخی از درس های بسیار جالب در تاریخ گره خورده است. یک کتاب بچه؟ آره، از دستش بر بیاد این کتاب همان چیزی است که دکتر دستور داد و برای بچه ها در تمام سنین خوب است. در این کتاب برخی از قطعات وجود دارد که فقط یک کودک بزرگ و متوسط ​​می تواند واقعا از آن قدردانی کند. جک گانتوس، چه چیز دیگری برای من گذاشتی؟ به زودی یک سفر جاده ای دیگر.

مشاهده لینک اصلی
\"پایان دادن به نورولت\" یک داستان نیمه ایبوتیک و نیمه نویسی در مورد یک پسر، جک گانتوس، که کل کل تابستان خود را صرف می کند، است. او توسط مادرش داوطلب شده است تا به یک همسایه سالخورده کمک کند. او به عنوان تایپیست خود را به عنوان او dictates obituaries از ساکنان نورولت اصلی است. جک در نهایت به دنبال کمک به او هر روز، نه تنها به عنوان راهی برای خروج از خانه، بلکه همچنین به دلیل آن است که عمیقا علاقه مند به داستان او باید بگویید. داستان داستان به داستان های بسیار خنده دار و بسیار جذاب تبدیل می شود: طاعون رقص، توطئه، فرشتگان جهنم. این یک تابستان عجیب و غریب برای Gantos است. در نهایت، این کتاب واقعا در مورد یک شهر و داستانهایی بود که باید آن را داشته باشد. این کتاب واقعا جالب است، مخصوصا برای سن که در نظر گرفته شده است. من مطمئن هستم که پیش از نوجوانی این کتاب بسیار سرگرم کننده و کمدی است. من چند بار با صدای بلند خندیدم. من به شدت پایان دادن به آن را دوست ندارم، اما من حدس می زنم اکثر موارد پس از آن حل شده است. این کتاب ها توسط نویسنده ی خود، جک گانتوس، به خوبی ترجمه شده است و او واقعا شما را به داستان تبدیل می کند. او در تمام لحظات مناسب به تعویق افتاده است، او مقدار مناسب برای یک کودک را نیش می زند و او را با این کتاب صوتی خنده می دهد.

مشاهده لینک اصلی
Dead End در Norvel توسط Jack Gantos. کتاب های کودکان همیشه آموزشی بوده اند، زیرا کتاب ها به طور قرآنی برای کودکان در قرن 17 ساخته شده اند. آنها برای تدریس کودکان برای خواندن و سرگرم کردن آنها مورد استفاده قرار گرفته اند و وسوسه تدریس درس اغلب غیر قابل تحمل است. افسانه ها، هانس برینکر، هیدی، عمو رموس، پینوکیو، جادوگر اوز و پیتر خرگوش - همه تقویت درس هایی که بزرگسالان می خواهند بچه ها را یاد بگیرند. خودخواهی، سخاوت، مذهب، صداقت، اطاعت، و هیچ جایی مثل خانه نیست. و این تنها کتاب معروف است. بسیاری از دیگران این فضایلات و همچنین شجاعت، مسئولیت، اعتماد به نفس، احترام به بزرگسالان و وطن پرستی را آموزش دادند. کتاب های امروز کودکان هیچ گونه متفاوت نیست، اما در حال حاضر آنها حساسیت به اقلیت های نژادی و معلولان، سوء ظن قدرت، چند فرهنگی و در مورد این کتاب، که این سال ها Newbery، ضد امپریالیسم داده شده است، حمایت از افرادی که کار می کنند @ همواره سابقه تاریخی که توسط ثروتمندان، سوسیالیسم، وابستگی به حکومت، شرم آور بودن تاریخ آمریکا و عبادت النور روزولت و همچنین گسترش حزب دموکرات، به اشتراک گذاشته می شود. این کار را انجام نمی دهد. کتاب را بخوانید

مشاهده لینک اصلی
جک گانتوس صدمه معده من - از خنده! بعد از اینکه من شنیدم او در مورد Dead End در Norvelt در ALA New Orleans صحبت می کند، نمی توانم صبر کنم تا بتوانم حفاری شوم و پاداش دریافت کنم. گانتوس بر اساس زندگی خود در پاریس نورلد (که هنوز هم وجود دارد)، داستان داستان نویس بودن را برای مارتین ولکر، مورخ اصلی و نویسندگی ناقص برای مقاله محلی می نویسد. این را با یک پدر نابینای که یک هواپیما را خریداری می کند و یک خانه در خانه خود می سازد، یک مامور دوست داشتنی اما مبهوت کننده ای می کند که برای سالمندان غذای آماده برای قارچ ها را می کشد و قارچ های خود را می برد و آقای Spizz بی نظیر که ارائه می دهد، Trike و یک خانم Volker به مدت طولانی درهم شکستن است و شما خیلی از لحظات خنده دار به نظر می رسد که همه را از طریق کتاب بردارید! صدای جک جوان ترین در کتاب است - بزرگسالان واقعا اجرا شده اند خاموش ریل ها و او قابل اطمینان ترین راوی است. آیا من اشاره کردم که این نیز هیجان انگیز است، شامل بازدید از باند موتور سیکلت فرشتگان Hells، جوندگان مرده و کوکی های دختر Scout؟ Tween و خوانندگان نوجوان آرزو می کنند که تعطیلات تابستانی آنها بسیار سرگرم کننده باشد ...

مشاهده لینک اصلی
هی، پسر گانتس! آفرین! من این کتاب را دوست داشتم من فکر می کنم شگفت انگیز است که داستان پیرمرد پیرامون یک پسر جوان غولپیکر و برخی از شخصیت های جالب از شهر کوچکش است، اما دانستن این که شهر کوچک فقط از جاده دور شده است، باعث شده است که این بسیار جذاب تر شود. این کتاب با کمدی زیادی همراه است و در آن نیز رمز و راز خوبی دارد. من واقعا از خاطراتی که در مورد روزهای کودکی داشتم لذت می بردم و واقعا در خارج از خانه با بچه های محله دیگر بازی کردیم. من فکر می کنم بچه ها امروز وقت کافی برای انجام این کار ندارند و در ایجاد برخی خاطرات واقعا عالی از دست رفته اند. من از جزئیات در مورد تاریخ لذت بردم که در میان خط داستان نیز در هم آمیخته بود. من آن را دوست داشتم زمانی که خانم Volker مشاوره جک،Dont تا کنون تاریخ خود را فراموش کرده، @ او آواز خواند، @ و یا هر روح شریر می تواند به شما دروغ و دور از آن. @ من فکر می کنم که این یک کتاب است که بسیاری از دانش آموزان من لذت ببرید خواندن و آنها ممکن است برخی از حقایق را یاد بگیرند و حتی مهمتر از آن، آنها با خواندن این ممکن است برخی از عقل را بدست آورند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بن بست نورولت


 کتاب دزد دریایی مهد کودک
 کتاب شعله های اشتیاق
 کتاب بازی بی گناهان
 کتاب خانم فریزبی
 کتاب یه مرد تنها و تک یه دلقک بانمک
 کتاب مجموعه اشعار پابلو نرودا