کتاب بازی تاج و تخت

اثر جرج آر. آر. مارتین از انتشارات نشر ویدا - مترجم: رویا خادم الرضا-برندگان جوایز ادبی

Long ago, in a time forgotten, a preternatural event threw the seasons out of balance. In a land where summers can last decades and winters a lifetime, trouble is brewing. The cold is returning, and in the frozen wastes to the north of Winterfell, sinister and supernatural forces are massing beyond the kingdom’s protective Wall. At the center of the conflict lie the Starks of Winterfell, a family as harsh and unyielding as the land they were born to. Sweeping from a land of brutal cold to a distant summertime kingdom of epicurean plenty, here is a tale of lords and ladies, soldiers and sorcerers, assassins and bastards, who come together in a time of grim omens. Amid plots and counterplots, tragedy and betrayal, victory and terror, the fate of the Starks, their allies, and their enemies hangs perilously in the balance, as each endeavors to win that deadliest of conflicts: the game of thrones.


خرید کتاب بازی تاج و تخت
جستجوی کتاب بازی تاج و تخت در گودریدز

معرفی کتاب بازی تاج و تخت از نگاه کاربران
یک بازی از پادشاهان به پایان رسید و من واقعا آن را دوست داشتم. نوع پایان داستان به عنوان داستان برای کتاب بعدی، A Clash of Kings قرار گرفته است. من یک جنگ بین پادشاهان را نوعی خسته کننده یافتم. این خیلی حرف زدن و برنامه ریزی بود، بنابراین داستان فقط به نظر می رسید رکود. هیچ کس به نظر نمیرسد حرکت کند و کتاب بین کاراکترهایی که همه جا نشسته بودند، صحبت میکردند و صحبت میکردند. قطعا یکset up @ کتاب به هر گونه فوران در کتاب سوم، طوفان شمشیر. من شخصا جالب ترین شخصیت ها را Tyrion Lannister و Daenerys Targaryen پیدا کردم. طرح های این شخصیت ها جالب بود و من می خواستم آن برنامه ها را ببینم. و چه اتفاقی برای این ستاره قرمز افتاد؟

مشاهده لینک اصلی
چه می توانم بگویم؟ من در یک سری فانتزی با شوالیه ها و اژدها ها و بعضی از املای عامیانه و عبارات مسخره امروزی مسخره ام رفتم. یکی از مسائلی که هر گونه نظر مثبت از این کتاب ها باید برطرف شود، عادت مارتینز نامگذاری سبک نامزدها با جایگزین کردن صداهای واضح با y است (لیسا، پتری، میرسللا و غیره و غیره). اما به رغم همه اینها، هزاران صفحه را بیشتر یا کمتر به عقب و کاملا وسواس می خوانم. این آسان است که ببینیم که چرا این درمان HBO به اندازه کافی به اندازه کافی برای ایجاد دنیای خود، پلیفونیک و دارای ابهام اخلاقی بیشتر از آنچه که من می توانم به راحتی با آن برخورد کنم.

مشاهده لینک اصلی
این مجموعه پر از شخصیت های جالب، جادوگر و قوی است که از طریق این کتاب به من هدیه می شود و من از طریق یک غواصی از احساسات مختلف به من هدیه می دهم و باعث می شوم که گاه گریه های ناگهانی از طریق این سری انجام می دهم. طیف گسترده ای از شخصیت های شخصیت ها از کوی و احمق به gutsy و powerhunger متغیر است، شخصیت برای همه وجود دارد. جورج R. R. مارتین استعداد ایجاد cliffhangers شناور در مورد برای مدت زمان زیادی با توجه به دیدگاه چند شخصیت و ترک شما مایل به اقامت و خواندن فقط فصل بیشتر. حالا کتاب پنجم من واقعا هیجان زده ام و نمی توانم صبر کنم تا کتاب بعدی منتشر شود.

مشاهده لینک اصلی
من تنها کسی هستم که این سری را تخریب می کند؟ از اولین کتاب به اندازه کافی برای خرید دوم و حتی سوم لذت بردم و می توانستم انحرافات را که به عنوان یک ابزار برای خدمت به آنهایی که سایه های سبک فانتزی خاکستری را می خواهند رد کنند. با این حال، چند فصل در، من واقعا علاقه به شخصیت ها را از دست دادم. کسانی که همدردی یا تحسین را مرتکب شده اند یا کشته شده اند یا خسته کننده می شوند و من به سادگی نمی فهمم که در این سری چه می گذرد یا می میرد. تا آنجا که من نگران آن هستم، همه آنها دلایل گمشده در هر مورد است. من با این کتاب و سریال تلویزیونی جدید هم سر و کار دارم.

مشاهده لینک اصلی
بنابراین Ive تابستان را صرف خواندن 4 کتاب اول این مجموعه کرد. کتاب پنجم در ماه ژوئیه منتشر شد - 5 سال پس از کتاب چهارم. نیازی به گفتن نیست، ممکن است 10 سال قبل از اینکه ما به اتمام این سریال برسیم (مارتین 7 کتاب را برنامه ریزی می کند). هر فصل توسط شخصیت های مختلف نقل شده است - نه سخت است، اما طول می کشد تا به آن برسیم. ادبیات بزرگ نیست، این داستان شگفتانگیزانه فانتزی خیابانی و خیانتهای سیاسی است. برخی از پیچ و تاب های بزرگ. بعضی از بدبختی های غیر عالی. از 4 رمان، چهارمین ضعیف ترین است زیرا تمرکز آن بر شخصیت های کمتر است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بازی تاج و تخت


 کتاب گیلیاد
 کتاب دختر آقای خوشبین
 کتاب تا پای مرگ
 کتاب سنتائور
 کتاب مترو 2033
 کتاب بازگشت به کیلی بگز