کتاب اگنس

اثر پتر اشتام از انتشارات افق - مترجم: محمود حسینی زاد-برندگان جوایز ادبی

نويسنده‌ای سوئيسی در كتابخانه‌ی ملی شيكاگو با اگنس آشنا می‌شود:
دانشجوی فيزيک و زنی بسيار حساس.
اگنس از نويسنده می‌خواهد تا رمانی درباره‌ی او بنويسد. زن مانند مدلی می‌نشيند و مرد می‌نويسد؛ ابتدا از سر تفريح و بعد انگار كه سرنوشت بخواهد، تخيل مرد آغاز می‌شود تا واقعيت را دگرگون كند...


خرید کتاب اگنس
جستجوی کتاب اگنس در گودریدز

معرفی کتاب اگنس از نگاه کاربران
آگنس نیز کتاب به زبان سوئدی نامیده می شود. 2012 توسط Sofia Lindlöf ترجمه شد. این اولین رمان استام است و به 26 زبان ترجمه شده است. او نویسنده معتبر است، نه تنها در آلمان. @ Agnes مرده است. داستان او را کشته است. پس این کتاب نازکی را که به خوبی نوشته شده و بدون کلمات است، تحمل کنید. یک نویسنده سوئیس در یک کتابخانه ای در شیکاگو با یک آگنس فیزیکدان آمریکایی ملاقات می کند. کوچک، آنها یک چیز را شروع می کنند. آگنس توضیح می دهد که او کتابی می نویسد که اموالش را توصیف می کند. ناخودآگاه او ذهن خود را به وجود می آورد. معلم گاهی اوقات داستان را گاهی اوقات افکار و اندیشه های آگنس نویسنده می نویسد. شما در حال حاضر هستید، چه در آینده و چه در آینده. این یک داستان با چند لایه و کلمات است. تقاضای جالب و کوچک، اگرچه خیلی کوتاه است. دو کتاب دیگر نیز توسط همین نویسنده به سوئدی ترجمه شده است.

مشاهده لینک اصلی
ترجمه را بخوانید و نمیدانید که چرا اینجا نیست. کتاب کوچک جالب، نگاهی به تقاطع واقعیت و داستان و اینکه چگونه می توانیم و نمی توانیم شخص دیگری را شناخت.

مشاهده لینک اصلی
من شخصا آگنس را خیلی دوست داشتم، که من آن را در آمادگی آبی @ @ خواندم. به طور معمول، متأسفانه مدرسه من را انتخاب نکرده است هرگز به طور خاص بسته نیست، با این حال آگنس برای من یک رویداد شگفت انگیز و قطعا در لیست خواندن ضروری بود. آگنز یک تعامل فوق العاده از تخیل شخصیت اصلی است، که نامشخص باقی می ماند، و واقعیتی است که داستان عشق او و آگنز را در بر میگیرد. این بعدا در کتاب توضیح داده می شود، زمانی که خط بین واقعیت و تخیل شخصیت اصلی بیشتر می شود. به طور کلی، Agnes یک کتاب معتبر است که من فقط می توانم آن را توصیه کنم.

مشاهده لینک اصلی
من مجبور بودم این کتاب را برای مدرسه بخوانم و به همین دلیل، آن را کاملا دوست داشتم. آن را خیلی سریع خواند و کاملا لذت بخش، بیش از حد. در مقایسه با سایر کتابهایی که باید برای کلاس آلمانی خواند، این احتمالا یکی از موارد مورد علاقه من است. شما می توانید Agnes را خیلی سریع بخوانید، حتی اگر محتوایی که سبک نیست ... اما از آنجا که زبان مدرن است، شما به راحتی می توانید از طریق فصل های کوتاه مدت پرواز کنید. اگر شما فقط شروع به یادگیری آلمانی کنید، من توصیه نمیکنم این کتاب را بخوانم، زیرا زبان در بعضی از نقاط می تواند نوع پیچیده ای باشد. اما اگر برای مدتی زبان یا زبان مادری خود آموخته اید، این یک کتاب خوب برای هر فردی است که موضوع های بالغ و دشوار را دوست دارد.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب یکی از گزینه های اجباری برای آبی من است. من عمیقا از این واقعیت که من مجبور بودم این را بخوانم پشیمانم. به لحاظ نظری، داستان بد نیست، اما برای من این خیلی خیلی احساساتی نیست که نوشته شده باشد، و بسیاری چیزها به سادگی در داستان متناسب نیست و یا بی معنی هستند. داستان آگنس چیست؟ علاوه بر این، شما در مورد راوی بسیار کم می دانید، زیرا من راضی هستم زیرا راوی نسبتا ناشناخته است، شما نمی توانید او را شناسایی کنید و داستان هیجان انگیز نیست. در کل من تنها می توانم به این کتاب بگویم: قطعا معنی عمیق تر دارد، اما پس از ویرایش تمام فصل ها، خود را باز نمی کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب اگنس


 کتاب لالایی
 کتاب ببر سفید
 کتاب مترجم دردها
 کتاب در انتظار یک زندگی طبیعی
 کتاب همه جا آتش های خرد
 کتاب دختری که ماه را نوشید